Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kössem be a kapcsolót...

Hogyan kössem be a kapcsolót a tápegységen?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Egy Botond táp és a kapcsolója széttört elöl. szereztem ugyan olyan méretűt, de elwkadtam, hogyan forrasszam rá, azt hoittem, cvsak egy sima áramkörmegszakítás és kész, de ahopgfy látom, egy kicsoit bonyolultabbm, több kábel van, mint gondoltam.


valaki megmondaná nekem? köszi


2018. júl. 15. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A középső a közös.

A másik vezetéket kösd a maradék egyikére.

Ha jó, készen vagy.

Ha nem, tedd a másikra.

2018. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki tudtam nagyítani, az ACC és a POWER amit be kell kötnöd.
2018. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köwzi de és akkor a 3-dik szállal mit csináljak?


na meg a 3 ertedeti közül melyik kettőt kössekl a powerre és az ACC-re?

2018. júl. 15. 16:12
 4/5 A kérdező kommentje:

újrateverzeés, mert a kapcsoló nem fér be, akko rnem is lesz kapcsoló, csak összeforrasztom azt a kettőt, amelyiket kell és kész, majd a konnektorba dugás lesz a kapcsolás-


viszpnt továbbra se értem, most itt egy új kép, megmondanátok, melyik 2 szálat forrasszam egybe? nekem ezu sok., akárhogy is nézem, sztem rövidzárat csinálok, de aztán frász tudja ...


[link]


köszi

2018. júl. 15. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. júl. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!