Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mozgásérzékelő 220 v hálózatir...

Jsebak kérdése:

Mozgásérzékelő 220 v hálózatira be lehet kötni 12 v-os akkut fog működni nem rontom el. Ki tudja biztosan?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed alapján megvan minden esélyed az "elrontásra".
2018. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Nyilván nem magyar a kérdező. Én értékelem, hogy próbálkozik, hogy magyarul tegye fel a kérdését!!!
2018. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

De akkor ennek ez lenne az illő módja:


"Nem magyar én azt kérem válasz, koszi."

2018. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező a riasztó tápegységével párhuzamosan akarja kötni az akkumlátort.

Működni működik, de az akku nem szereti, ha puffer kondenzátorként üzemel, bármikor megadhatja magát, főleg, ha a táp elfüstöl és kiadja a 25 Voltot az akksinak. érdemesebb akkutöltős tápegységet használni, vagy a riasztó battery bementére kötni az akkut.

Elsőnek ment a like :).

2018. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat..inkább nem kísérletezgetek..tutira elrontanám az egészet..:)
2018. júl. 19. 09:09
 6/9 A kérdező kommentje:
..nem értem mit nem lehet a kérdésemben meg érteni..220 v lakásriasztóm van ami nem működik és kint udvar részre szeretnék fel szerelni belőle mozgásérzékelőt akku lenne a táp és 12 v lámpát működtetne..csak azt nem tudom hogy jó lenne vagy sem ?
2018. júl. 20. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Fórumokon vannak ilyen kérdések, amit a kérdező a saját nyelvén jól megért és azt hiszi, mindenki számára nyilvánvaló.

Szakember meg elolvassa és az élettapasztalatában látott ezernyi variációk filmje lefut a szeme előtt, miközben találgatja, hogy most mit is akar ez a kérdező voltaképpen?

Akkor jön esetleg az, hogy rajzold már le, szakember abból érd, nem a dumából.

Na, azután abban a rajzban sincs köszönet, ismerjük már az ilyen "rajzokat".

Plusz még ehhez jön, hogy én például könyveken nőttem fel, ahol voltak vesszők, érthető mondatok, nagybetűk és más hihetetlen dolgok.

2018. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
...szakember abból ért, nem a dumából (elütés).
2018. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek a válaszok nem segítenek engem..egyszerű volt a kérdésem..de még így sem tudja senki pedig biztosan volt már akinek ez így lett megoldva tuti..:)
2018. júl. 26. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!