Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung le32s62b tv pukkant...

Ranzonka kérdése:

Samsung le32s62b tv pukkant folyamatosan gyorsan villog a piros led ugy gondolom hibakod csak nem tudom szerimtem kodis nem tudom mi lehet ez esetleg tudnatok segíteni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja, húzd ki a konnektorból, menj aludni.

Holnap majd megkeresed a legközelebbi tv szerviz számát.

2018. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"ugy gondolom hibakod"


Persze, majd megmondja, hol fáj. Folyamatos villogás soha nem hibakód. Valójában a hibakódok is lehetnek félrevezetők, vagy haszontalanok, vagy sok mai TV-nél már nincs is egyáltalán.

Nem is bánom, mert aki TV-be nyúl, inkább értsen hozzá, ne akarjon favágó módra tippelgetni. Jó szakember nem szorul ilyen mankókra.

2018. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mykee45 válasza:
Nekem is van egy ugyanilyen TV-m ugyanezzel a hibajelenséggel.A tápegységgel történt valami, csak az enyém füstölt is. Nem bánnám, ha valaki tudna ebben segíteni, aki javított már ilyen TV-ét.
2018. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az enyém nem füstölt csak pukkant egyet
2018. aug. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!