Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Biztosítékot cserélni, de hogyan?

Biztosítékot cserélni, de hogyan?

Figyelt kérdés
[link] ezt látom a burkolatot levéve.

2018. aug. 8. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az "ódal" nem létezik...
2018. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

helyesen a link:

[link]

2018. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Áramtalanítsd az agész épületet a villanyóránál lévő kismegszakítókkal. Ezután a képen lévő táblán kikötöd a rossz automatát alul és felül is, kiveszed a rossz modult, jót berak a helyére, majd vezetékek visszakötése. A végén, ha minden rendben van, villanyóránál lévő kismegszakítók felkapcsolása.
2018. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek talán az a problémája, hogy nem tudja leakasztani a sínről. Alul vannak a pöckök, amit csavarhúzóval lefelé kell feszíteni. Utána felfelé le tudod fordítani.

Pedig én sem szerelek ilyeneket (csak papíron hozzá szakmám), annyit tudtam, hogy valamit akasztani kell.

Ránéztem, megtaláltam, ennyi.

2018. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Kérdezőnek talán az a problémája, hogy nem tudja leakasztani a sínről."

Ja, majd én felteszem érthetően a kérdést is.

2018. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2, köszi, elnéztem a vesszőt, pedig erősen gyakori, hogy hozzáírnak valami nem kívánt karaktert, meg is szoktam nézni, ha nem jön be, most megettem. A kis gonosz Kérdező, ez nyilván a nehezített pálya. :D


Ki hívja ma még biztosítéknak a kismegszakítót? :D Aki cserélni akarja, az biztosan nem. :) Írnám én is, hogy az áramtalanítást javaslónak van igaza, no de az áramtalanítás is magabiztosság és felkészültség kérdése (ellenőrzés, stb), így én inkább a szakember hívására szavazok.

2018. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na látom fikaóra van, szokásos magyarkodás ;). Èn bXszod, èn hívom biztosítéknak, problem? :D. Bonyolultabbnak gondoltam a cserét, ezért kérdeztem. Tényleg óriási magabiztosság kell ehhez valóban. LófaXt hívunk minden szXrhoz “szakembert”, hideg ráz ki a suttyó fajtàjától, nem kell àm behúzni a csôbe, az önfejlesztésben hiszek (bár ez a fikakultúra, amit ideböfögtök igazi magyar tempó, hányinger). Na kösz pusz.
2018. aug. 8. 09:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezért az arcátlanságért megérdemelted volna, hogy ne áruljam el a kiakasztást. Nem úgy nézel ki, mint aki magától képes rájönni, a magad primitív dumájával...
2018. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bagoly mondja ;).
2018. aug. 8. 10:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Normális földlakó ehelyett írta volna azt, hogy: elnézést, hogy elügyetlenkedtem a linket... stb.
2018. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!