Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meghalt az ablaktörlőm! Ha...

Szabika1983 kérdése:

Meghalt az ablaktörlőm! Ha kapcsolom akkor a biztosító tábla felől egy kattanó hangot hallok. Talán zárlatos, és biztosítékot kell cserélni?

Figyelt kérdés
Egy 96-os Renault-om van. Nagyon nem értek sajna a kocsikhoz, a problémám az, hogy beindítottam az ablaktörlőt, a hátsó kapcsol is, de az első megállt. Ha kapcsolom akkor a biztosító tábla felől egy kattanó hangot hallok. Talán zárlatos, és biztosítékot kell cserélni? Valakinek ötlet? Sajna nem tudom, hogy a hátsó ablaktörlő külön biztosítóról megy e vagy sem. De az működik rendesen, a fúvókák is az ablakmosón.

2013. ápr. 13. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálkozhatsz egy cserével, de lehet, hogy dzsuva miatt szorult meg, időnként ilyesmi is elfordulhat. Van, hogy egy kis WD-40 fújkálás megoldja, de ha így sem működik, inkább mutasd meg valakinek, aki ért hozzá.
2013. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosabban leírnád? Tényleg hülye vagyok hozzá :S Hol szorúlhatott meg? Mivel és pontosan hol fújjam meg? Merre találom a motortérben?
2013. ápr. 13. 20:11
 3/4 A kérdező kommentje:
A motornál volt megszorulva, egy kis kúszóolaj csodákra képes! :D
2013. ápr. 13. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, nem csekkoltam, hogy válaszoltál-e, de látom, idő közben megoldódott :D
2013. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!