Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy mercedes a autóm. Az...

Dajo kérdése:

Van egy mercedes a autóm. Az a prombléma vele hogy este ha végeztem a munkával lezárom. Reggel mikor megyek le az autómhoz akkor nyitva van, tuti h lezártam mert leszoktam ellenőrizni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 07:30
 1/2 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ha valamelyik ajtózár nem működik rendesen, akkor a lezárás után rögtön visszanyit.

Ki kéne próbálni, hogy a kocsi lezárása után az autó mellett vársz egy fél percet, rajtakaphatod, ahogy visszanyit.

Nulla szerelői rutinnal az otthoni javításkísérletet nem javaslom. Lehet, hogy csak valamelyik záró szervó szorul és pár csepp kenés megoldaná, de lehet, hogy komolyabb a baj.

2018. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Zsebrevágott slusszkulcs a távirányítóval, amin véletlenül megnyomódik a nyitó gomb? Ez elképzelhetetlen?
2018. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!