Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl gyorsan merül a telefonom....

Túl gyorsan merül a telefonom. Délután 4kor levettem a töltőről 100%-on és este 10kor már kiírta hogy "kevesebb mint 15% az energiaszint" pedig annnyira használtam hogy vissza 3-4 whatsapp-en semmi más. Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

És ez már így megy lassan 1-2 hónapja. Eleinte még nem zavart annyira, de mostmár igen, hisz nem is használom de mikor megfogom nagyon forró. Olvastam már több kérdést is ilyenről, de egyik válasz sem segített, például zárjam be a háttérben futó alkalmazásokat, több alkalmazást is kipróbáltam ami elvileg "megnöveli" a futamidőt, de csak jobban merült, kikapcsolva is ugyanúgy merül, újra is telepítettem, de a telepítés közben merült 20-30%-ot is mire eljutottam odáig hogy az alap alkalmazásokat frissítse már kikapcsolt mert "lemerült". Tehát ha van bármi ötlet hogy mivel lehet ezt kijavítani akkor szívesen fogadom.


XPERIA Z1 (C6903), Android verzió 5.1.1, tényleges futtatási idő: 35 perc (itt volt 3%-on a telefonom)



2017. márc. 2. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
új akksi, szervíz.
2017. márc. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát ha nincs más megoldás akkor az lesz, viszont már volt egy párszor szervízben így az lassan több lesz mint maga a telefon. :/
2017. márc. 3. 02:17
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Már próbáltad legyárizni? Az kilövi a hivatlan appokat. Gyárizás után meg kell szűnjön a melegedés is. Aztán utána vigyázz miket pakolsz rá, lehet visszarakod ugyanazt a virust amit előtte.
2017. márc. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsolva is merül, akkor nyilván nem app futása csinálja, hanem az akku lehet zárlatos, azon meg csak a csere segít.
2017. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ma csináltam rajta egy gyári visszaállítást. Azonban ugyanúgy merült bekapcsolva, viszont kikapcsolva így nem merült olyan gyorsan, kikapcsolva csupán kb. 10%-ot merült.
2017. márc. 3. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!