Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Opel Astra G hátsó hangfalak...

Opel Astra G hátsó hangfalak nem szólnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az első hangszórókat be tudtam állítani a hangerő szabályozó gomb hátra húzásával de a hátsók nem szólnak és nem tudom hogy lehetne őket megszólaltatni..Lehet elromlottak de azért előbb ezt megpróbálnám.

2018. szept. 9. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van benne?
2018. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen megnéztem
2018. szept. 9. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:
A rádió csatlakozójánál ki lehet próbálni, hogy a vezetékek, hangszórók rendben vannak-e.
2018. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem és a kábelek a helyükön vannak és sérülésmentesnek tűnnek
2018. szept. 9. 15:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Szinte soha nem írtok előzményt, csak kész tényeket, általában a fórumokon.

Ez is egy jó példa, hogy mire gondolok.

Nem tudható, hogy te használtad, eddig jó volt és elromlott, vagy vettél egy autót és most nézel, hogy mi van. Pedig ilyen dolgok is számíthatnak.

2018. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az autó kb fél éve van meg eddig szüleim használták de azt mondták a hátsók nem szóltak mióta náluk van az autó de mivel nekik nem volt fontos meg amúgy is rövid távon használják az autót így nem foglalkoztak vele..


Bocs az info hiányért :D (így is kevés gondolom)

2018. szept. 9. 18:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Tehát te levetted a hátsó ajtókárpitot, és megnézted, van-e benne hangszóró? Vagy csak látsz rajta egy rácsot és abból gondolod?
2018. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kell levenni a az egész kárpitot a hangszóró ott bújik a védő rács alatt egy lapos csavarhúzóval alányúlva lekapható.. Tán nem hiszel nekem? :D Egyébként igen az egész ajtó kárpitot levéve jobban átlátható lenne és a vezetékekhez is hozzá lehetne jutni amit valószínűleg holnap meg is teszek :) Csupán arra lettem volna kíváncsi hogy valamilyen gomb esetleg gomb kombinációnak köze lehet e ahhoz hogy működésbe hozzam a hangszórókat vagy tényleg sérült valami.
2018. szept. 9. 18:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, mert nem minden g astrában van hátul hangszóró, de a helye ott van. Nem jellemző, hogy 2 hangszóró tönkremenne, vagy mindkét oldali vezeték elszakadna. Szokott a rádión lenni egy fader gomb, azzal lehet elöl-hátul szabályozni a hangot.
2018. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezen sajnos nem látok olyat :/ Egyébként plusz info: Gyári rádió van benne.
2018. szept. 9. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!