Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra G autóban gyárilag...

Opel astra G autóban gyárilag benne vannak az ajtókban mindenhol a hangfalak?

Figyelt kérdés
tehát a hátsó ajtókba van 2-2 hangfal, de amúgy azokon az ajtókon nincs semmi elektronika, vagyis a hangfalon kívül más, és vannak oda kábelok vezetve valószínűleg, tehát lehetnek benne hangfalak? mert nem szólnak, van az autóban 8 gyári hangfal, abból kettő szól, a két első ajtóban, tehát csak a benne lévő rádió nem tudja annyi felé irányítani a dolgokat? vagy nem jól van bekötve? vagy nincs benne hangfal?
2013. máj. 8. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű,mert a hangszóró rács könnyen kipattintható a kárpitból,aládugsz egy csavarhúzót és kijön a helyéből.Aztán majd látod.De azt hiszem,a Classic G Astrában csak elől van hangszóró gyárilag.Egyébként ha nincs is hátul,nem tragédia,Vaterán elég olcsón kaphatsz hozzá.
2013. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem nagyon merem én kipattingatni! ha belevilágítók erős fényű fejlámpával, akkor esetleg megláthatom hogy van e benne?
2013. máj. 8. 18:02
 3/10 A kérdező kommentje:
ja és annyira nem fontos hogy mindenhol szóljon, hogy az miatt vegyek hangszórókat ha nincs benne, csak ha már van benne akkor szólhatna is, de egyébként a hátsó ajtót mikor kinyitom akkor ott van egy gumi cső, azon gondolom vezeték van átvezetve, vagy csak odarakták ha egyszer lesz benne hangszóró akkor ott átlehessen vezetni a kábelt, vagy hogy ne menjen bele víz azért is rakhattak oda olyant, de nem tudom hogy van e benne kábel, mert ha van benne akkor gondolom hangszóró is van benne, és akkor lehet hogy be is van kötve, csak a benne lévő magnó nem annyi hangszóróhoz van csinálva, vagy nem jól van bekötve!
2013. máj. 8. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:
az a gumicső nem csak a hanszóróknak van.Pl ott megy el a belső világítást kapcsoló vezeték is.
2013. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a-a, hátul nincs belsővilágítás, esetleg a csomagtartó világításnak a vezetéke!
2013. máj. 8. 19:52
 6/10 anonim ***** válasza:

hátul nincs világítás,de ha az ajtót nyitod, akkor bizony felkapcsol nemde?

De igen, tehát van ott kapcsoló, illetve így vezeték is.

2013. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó, csak egy beltéri világítás van benne, az pedig a visszapillantó tükör felett! hátsó ülésnél nincs! és ha a hátsó ajtót kinyitom akkor nem kapcsol fel a belső villany! semmi nem történik azon kívül hogy kinyílik az ajtó! ha az első ajtót nyitom ki akkor kapcsolódik fel a belső világítás!
2013. máj. 11. 19:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudtam.Nekem még a golf I-ben is felkapcsolt hátsó ajtó nyitásra a belső világítás.
2013. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
na szétszedtem, egy hátsó ajtóban 2 db hangszóró van, van egy felül és van egy nagy alul, kiszedtem a felsőt, nincs benne, kiszedtem az alsót, és egy lila fólia van ott, nem tudom hogy akkor most van e ott, a fóliát nem akartam szétszakítani! egy lila-fehér fólia volt ott!
2013. máj. 12. 10:52
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor nincs benne.
2013. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!