Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Heinner Klíma vélemények?!

Heinner Klíma vélemények?!

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata a Heinner klímával kapcsolatban?

Vásárlás előtt állok,de nem tudom mire számíthatok ennél a márkánál.


2018. szept. 18. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak márkás klíma vásárlását javaslom.

Daikin, Toshiba, Samsung......stb...

Tudom hogy drágább, de sokkal hatékonyabbak azaz energiatakarékosabbak, normális szerviz hálózat/ és alkatrész utánpótlás.

2018. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdv.

Van tapasztalatom, nem is kevés... régebben forgalmaztuk úgy 2-3 éve álltunk le vele nem rossz klíma, sok extrát azért ne keress benne arra tervezték hogy hűtsön/fűtsön. Volt olyan széria amiben volt spec. filter meg wifi is, most nem tudom melyik gépről van szó, de több fajta van forgalomban. Nem volt vele garanciális problémánk, de nem hiszem hogy 200 darabnál többet adtunk volna el míg forgalmaztuk, nem úgy a GREE gyártmányokból (több ezret), na ezeket viszont azóta forgalmazzuk mióta benn vannak az országba és több ezer eladott klíma után sem volt semmi hiba. Én ezt a márkát ajánlom ezekből is a jó bevált típusokat, 5 év garancia, megfelelő szervizháttér (ha netán hiba lenne a mi szerviztechnikusunk megy ki a helyszínre) nem kell keresgélni szerelőt, alkatrészek raktáron, bár még nem volt rá szükség. A gree gyártmányok simán elmennek 10 évet, de a heinnernél ezt nem merném kijelenteni, tipikusan alapklíma.


Ugye említettek más márkákat is, ezekről elsőkézből egy kis infót, mert elég sokat javítottam. Samsungot ne vegyél soha, ezek nem azok amik régen voltak minőségben, ebből javítottuk a legtöbbet, sok 3,4 éves gépet szereltünk le ami még szinte újnak számít, már ezt a márkát sem forgalmazzuk. Toshibát bármikor vehetsz ezekkel sem volt gond soha, mi is áruljuk, viszont a daikint már nem japánban gyártják, általában az EU-n belül szerelik össze majd behozzák az országba. Ha daikint veszel és találsz olyat amire az van írva made in japán azt azonnal vedd meg, de ilyen már nem sok van, nálunk is már csak az eu-s verzió kapható.

Ha jó vételt akarsz, akkor GREE-t vegyél nálunk most van őszi akció amíg tart a készlet a kis és közepes klímákból, ez kb 20-30 ezer forintot jelent a klíma árából.

2018. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Írtam üzenetet!
2018. szept. 19. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkaptam. Köszönöm.
2018. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!