Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az ilyen korú villanyórák...

Az ilyen korú villanyórák mennyire pontosak?

Figyelt kérdés

Itt egy link hozzá:

[link]


Ikerházhoz lenne, használva, 1x25 A van most és közös óra. Mennyire pontosak ezek az órák? Van esetleg más hely ahonnan jó almérőt lehet venni? Elektronikusat nem szeretnék.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. szept. 22. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felújított, nullázott mérő, látszik a csavarokon, hogy használt, de a felújítás során hitelesíteni is szokták, célnak teljesen megfelel.
2018. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mérni nagyjából jó ez, senki nem rövidül meg vagy nyer rajta egy doboz cigarettánál többet, de mivel ezen aztán semmi sem utal hitelesítésre, semmilyen vita, jogi síkra terelődő ügy esetén nem tud alapja lenni az eljárásnak, ezt azért figyelembe kell venni. Barátok/kultúremberek között jó, de ha egy kis esély van arra, hogy elmérgesedik a viszony, akkor meg nem.
2018. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem a legjobb szót használtam az első hozzászólásban, de nem akartam jobban részletezni sem.

Szerintem, illetve tudomásom szerint, a felújítás során ezeket ugyanúgy bemérik és beállítják, mint ahogy szokták a többit is.

Legfeljebb nem kap olyan hivatalos hitelesítést, ami alkalmassá tenné fogyasztói számlázásra. De attól még a célnak megfelel.

2018. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld!
2018. szept. 22. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!