Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lézeres gravírozáshoz milyen...

Lézeres gravírozáshoz milyen lézert és milyen védőszemüveget vegyek?

Figyelt kérdés

DIY csinálnék egy lézeres gravírozót. (Ahhogy nekiállnek hasonlítana egy 3D nyomtatóhoz. A vezérlés résszel nem is lesz gond, arduino alapokon ez nem okozhat gondot.


Viszont a lézerek világában nem vagyok otthon, ezért nem tudom milyen lézert vegyek és hol, valamint milyen védőfelszerelést (szemüveget mindenképp vennék, de akár a gravírozó köré is raknék olyan lapokat amik védenek) Mit tudtok ajánlani?



2018. szept. 24. 11:15
 1/1 Gugu Gabor ***** válasza:

Lézerben szerintem a 2W+ tól gondolkodj... (persze kérdés hogy mire akarsz gravirozni)

A védő szemüveg az a lézer hullámhosdzától függ szóval a lézerhez kell szemüveget választanod

2018. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!