Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi okozhatja? Valakinek van...

Mi okozhatja? Valakinek van esetleg valami javaslata? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam egy emeletes házat. Tegnap és ma is éjjel az alsó szinten nem kapcsol fel a villany, hiába kapcsolom fel. A konnektorokba viszont van áram. A felső szinten mindenhol van áram és a villany is működik. Valakinek volt már hasonló tapasztalata? Mitől lehet ez és hogyan orvosolható? Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. szept. 26. 22:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a főkapcsolókat átnéztem és nem volt leverve egyik sem.
2018. szept. 26. 22:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy az előző tulajt kérdezd, vagy a villanyszerelődet.
2018. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Tegnap és ma is éjjel az alsó szinten nem kapcsol fel a villany, hiába kapcsolom fel."


Ezt csak tegnap és ma éjjel csinálta?

Előtte éjjel jó volt?

Nappal is?

2018. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Előtte semmi probléma nem volt vele.
2018. szept. 27. 21:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Nap közben dolgozom, reggel mikor indulok még nincs villany. Mikor haza érek már van. Napközben mivel nem vagyok itthon így nem tudom hogy mikor és mitől jön vissza.
2018. szept. 27. 21:47
 6/7 A kérdező kommentje:
A fürdőszobában viszont a konnektor is elszáll. A többi lenti helységben csak a villany.
2018. szept. 27. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:

"A fürdőszobában viszont a konnektor is elszáll. A többi lenti helységben csak a villany."


A konnektor is villannyal működik, mindenesetre olyan előfordul, hogy a három fázisra elosztott fogyasztók egy része lehal, mert például egy fázis kiesik.

De ha szerinted a "főkapcsolók" (automata biztosítók?) nincsenek leverve, akkor ehhez így látatlanban nem nagyon lehet hozzáfűzni mást, mert a villanyszereléshez, hibakereséshez láthatóan nem értesz, akkor viszont szakemberhez kellene fordulni.

2018. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!