Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szabad egymásba kapcsolni két...

Szabad egymásba kapcsolni két túlfeszültségvédős elosztót?

Figyelt kérdés

Van egy 8 dugaszos Philips túlfeszvédett elosztóm amire még 3 billenőkapcsolós elosztó van rákötve. Egyik soron a számítógépek, másikon a TV, Videó, erősítő, stb., harmadikon a konzolok.

Máltkor vettem észre hogy ezek közül még kettőre rá van írva hogy túlfeszültségvédős és van rajt egy kis kioldó kapcsoló. A Tescoban vettem őket, van még egy főkapcsoló és minden dugaljhoz külön pici kapcsolók is, ezért tetszett meg, mert minden eszközömet külön is le tudom áramtalanítni vele. Azt nem figyeltem akkor hogy túlfeszvédett, csak otthon vettem észre. Lehet-e ebből baj? Vegyek sima kapcsolós elosztókat helyette?


2018. okt. 7. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármit összedughatsz bármivel, amíg a terhelést elviseli.
2018. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Összedughatod semmi baja nem lesz egyiknek se. Ugyse ér semmit egy ilyen túlfeszvédős elosztó önmagában (mielőtt valaki lepontozna, mert nem tetszik neki a válaszom, tudom miről beszélek! A lepontozás előtt kérdezz meg privátban miért írom ezt, köszönöm), ebből akárhányat bedughatsz egymásba se lesz se jobb se rosszabb. Eleve ennyi dolgot nem szerencsés egymásba dugni sok egyéb ok miatt sem. A harmadik dolog, hogy kiváncsi lennék a Te*gazdaságos elosztóra, hogy az milyen, főleg van rajta egy halom "kis kapcsoló".
2018. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!