Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót érdemes...

Milyen nyomtatót érdemes venni? Márkára gondolok. Olyat keresnék amivel lehet fénymásolni is. Árban hogy kaphatóak ezek?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!!

2018. okt. 9. 18:10
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem HP van most, előtte is az volt, nekem jó, mert tud keret nélkül nyomtatni és fotókat is elég jól kinyomja, nem olyan lassú. Nekem ez tintasugaras, de ha csak dokumentumokat akarsz, akkor jó a lézer is feketében.

Azt hiszem nekem HP 4650-em van.

2018. okt. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Színeseket is szeretnék majd, ahjoz akkor tintasugaras kell?

Bocsi hogyha nagyon egyértelmű csak nem vagyok otthon ebben nagyon😅

És köszönöm a választ!

2018. okt. 10. 22:04
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Van színesben lézernyomtató is, csak akkor abba 4 toner kell és az marha drága, viszont nem szárad be, és kb. 2-3000 oldalt ki lehet nyomtatni vele.

Kisebb nyomtatásokhoz elég a tintasugaras is, de ezt mindenki döntse el, mert abba a patron max. 200 oldalra elég.

Amúgy nekem HP Deskjet 4535 van, Wifi-s, érintőkijelzős a számítógép bekapcsolása nélkül is lehet nyomtatni vele és rejtett papíradagolója van.

2018. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

A másik ami eszembe jutott, hogy ha fénymásolni is akarsz, akkor multifunkciós kell, abból meg eleve drága a lézer.

Én a Canon és HP-t javaslom tintasugarasban, viszonylag elég jó áron vannak bele a patronok.

2018. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendbeen, nagyon sokat segítettél! Köszönöm! 😘
2018. okt. 11. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!