Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha laptopon...

Mit csináljak, ha laptopon leugrik magától a kurzor?

Figyelt kérdés
Már egy ideje ezt csinálja a laptopomhoz csatlakoztatott optikai, kábeles egerem. Kb. fél percenként fogja magát és leugrik pár centit, vagy egyenesen asztalra. Mit lehet ezzel kezdeni? Próbáltam érzékenységet állítani, az sem működik. Viszont egy idő múlva helyrejön, aztán ha frissül vagy olykor újraindítom, akkor újra elkezdi.
2018. okt. 17. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Más egérrel is ezt csinálja?
2018. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egéralátét sem mindegy.
2018. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, más egérnél is. Az egérpad egy színű, nem fényes anyagból készült, azt is cseréltük már.
2018. nov. 2. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor egeret kell cserélni, manapság már amúgy sem érdemes vezetékkel körülményeskedni. Vezeték nélküli sokkal praktikusabb szerintem.


Véletlenül nekem is van egy régi Microsoft vezetékes a lomtárban, annak már kezdettől ez volt a betegsége, hogy néha elugrott. Nem segített rajta semmi.

2018. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sőt, laptophoz lehetne használni BT-egeret is gondolom (bár nem próbáltam), akkor még az USB vevőt sem kell bedugni.


Mindezt persze felülírhatja, hogy játékosoknak jobb lehet a vezetékes, de ezt nem tudjuk, hogy neked mire kell.

2018. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Édesanyám laptopjáról van szó, hímzőnő. A munkáját a gépen végzi és elég kellemetlen neki amikor megtervezne egy mintát de máshova teszi az egér amikor elhelyezné, mert elugrik. Sajnos cseréltünk egeret, vezetékesről USB-re. Ugyanúgy ugrál a kijelzőn.
2019. márc. 29. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!