Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire lehet az Apple Watchot...

Mire lehet az Apple Watchot használni?

Figyelt kérdés

Már régóta szemezek vele, de nem tudom, hogy igazán hazsnos lenne-e nekem.


AirPods-t lehet hozzá csatlakoztatni? Nem LTE-st vennék. Hívásokat így is lehet fogadni rajta, vagyis úgy értem, hogy ami az iPhone-ra jön, az ott is megjelenik?

EKG funkció nálunk is elérhető lesz a Series 4-en?


2018. okt. 27. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mozgás monitorozás

Alváselemzés

Pulzusszám mérés

Értesítések követése/megválaszolása

Időjárási események értesítése

De ami a legfontosabb, mutatja, hogy mennyi az idő..

Komolyra fordítva, én kihasználom azt, amit tud nyújtani, de leginkább csak ezeket a mozgás és egyéb monitorozásokat, errep ersze egyszerűbb és olcsóbb lenne egy okos karkötő, ami tudja ugyan ezt, negyed annyi áron, de amióta ez megvan, nem volt nemfogadott hívásom, hiszen az óra rezeg/csörög (ha be van rajta kapcsolva)

2018. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sportolás előtt be kell állítani, hogy most sportolni fogok és hogy mit vagy magától észreveszi, hogy belekezdtem?
2018. okt. 28. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:

4-es szériában elvileg már magától felismer bizonyos tevékenységeket, nekem 3-as szériám van, frissítés után valamit ez is kapott... pl ha gyorsabban sétálok a megszokott tempónál, akkor feldobja, hogy beltéri/kültéri sétálást végzek(-e?)

Én edzés előtt be szoktam a biztonság kedvéért elindítom manuálisan, pl erőedzés, ellipszis tréner vagy biciklizés (abból is van benti/szabadtéri)

Edzések alkalmával az automatikus figyelmeztetés a pulzusszám megemlkedésére ki is kapcsol (jelezni szokta, ha mozgás nélkül indokolatlanul magas/alacsony)

És igen, hívásokat is lehet fogadni, egyfajta kihangosítóként funkcionál olyankor, vezetés közben kimondottan hasznos, a kezed ugyanúgy a kormánykeréken marad, de tudsz beszélni.

2018. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Üzenetekre csak hang és előre megírt üzenetekkel lehet válaszolni? Vagy esetleg van benne billentyűzet is? (Ma mutatott az egyik haverom, hogy az ő samsungján van ilyen lehetőség)
2018. okt. 29. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben még csak diktálás és az előre megírt sablon válaszok vannak, viszont a diktálás funkció nagyon jól működik.. ámbár a "törlés" parancsot nem teljesen értelmezi, hanem simán leírja, hogy törlés, nem pedig töröl (remélem érthető, bár kicsit kacifántosan fogalmaztam meg) ? és ! , . : jeleket gond nélkül behozza diktálás közben is.
2018. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!