Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IPaden milyen alkalmazással...

IPaden milyen alkalmazással érdemes használni Apple Pencilt egyetemi használathoz?

Figyelt kérdés
Vannak jól működő és lehetőleg ingyenes alkalmazások? Tankönyvet töltenék rá, ott kiemelőzni a lényeget és jegyzetelnék vele órán, ehhez keresek alkalmazást.
2018. ápr. 29. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Te most szerintem kiírod a témával kapcsolatos összes kérdést.


Jobb lenne elmennél egy apple boltba és ott beszélnél egy eladóval, mint ide kiírni most 40 kérdést.


Sokkal egyszerűbb és nem annyira fárasztó neked is.

2018. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy arra használom ezt az oldalt amire való. 2 kérdést tettem fel, nem többet. Még soha életemben nem láttam boltban kiállítva.

Honnan tudod, hogy nem egy olyan faluból írok, ahol több óra úttól van az egy ilyen bolt (mert mondjuk hosszú hétvége van és képes voltam hazamenni) és nem szeretnék potya utakat megtenni? Mert mondjuk, ha valaki megírta volna, hogy használható alkalmazás havi x ezer forint, akkor bele se kezdek olyan hely keresésébe, ahol ki tudok egyet próbálni.

2018. ápr. 29. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én akkor is elmennék egy apple boltba és beszélnék egy eladóval, és akkor az összes kérdésre választ kapsz.
2018. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak hogy legyen egy normális válaszoló is:

A beéített jegyzetekkel érdemes használni. Az kb mindent tud.

Bár tudom régi a kérdés de az utánunk olvasóknak értékes lehet a válasz. Amúgy a legtöbb boltos csak kereskedelmi tevhnikummal rendelkezik nem apple terméktesztelési tapasztalatokkal.

2018. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!