Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fejhallgató, hangosabb minőség...

Fejhallgató, hangosabb minőség elérése?

Figyelt kérdés

Szóval.. Van egy hosszabbító kábel a headsethez a gép hátuljában, és most a headset bal oldala halkabb. Ezt leteszteltem, felraktam telefonra. Szóval a lényeg az, hogy telefonon durván szól, az az igazi amit HANGOSNAK mondassz, viszont a gép ezt nem éri el, és soha nem is érte el. Windows-ban minden fullon van, driveren is fullra pumpálva minden. Hogyan lehetne belőle recsegés nélkül, tisztán kihozni hogy hangosabb legyen?

A hangerő egyébként PUBG-ben sem kedvez :D



2018. nov. 1. 22:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Léteznek fülhallgató előerősítők. Bár az meglep hogy miért csak a bal oldal halkabb..
2018. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Megtisztítottam, most azt hiszem egész jó a baj oldal, bár nem csodálkoznék ha nem, mert kicsit bajos külsőleg a bal oldali. Köszi hogy megemlítetted ezt az erősítőt, nagy segítség. Hülye áruházba (media markt:D) szerinted kapnék ilyet? Mennyit erősít rajta?

Köszi

2018. nov. 1. 22:55
 3/26 anonim ***** válasza:

Egy ilyen csodákra képes.

[link]

2018. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz egy olyat mutatni ami kicsit minőségibb olcsóbb és nem kellene megrendelni? Nem szoktam rendelni cuccokat, meg ha van rá esély ki is próbálnám vétel előtt :D
2018. nov. 1. 23:02
 5/26 anonim ***** válasza:

Szerintem találsz sokkal olcsóbb oldalakat ahol kapsz jobbat is mint a hülyeáruházban, mert azok lehúzzák az ilyen apró termékekkel az embert. Hűtőt még lehet vennék ott...Persze nézz utána, lehet van.

De ha nem számít a külső, és van műszerész ismerősöd, pár alkatrészből össze lehet dobni egyet. Mert sajnos a boltinak van ára, persze minősége is ha olyan.

2018. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, az ebayes jó megoldás lehet, attól olcsóbbat nem találsz :)
2018. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem, nincsenek ismerőseim. Talán egy valaki van aki se tudna segíteni, de nem hiszem. Rendelni nem szeretnék, amúgy is plusz pénz és abból nincs sok sajnos. Talán az ebaybe bízhatok, lehet megrendelem, remélem jó, annak ellenére hogy ilyen kicsi :D Amúgy szeretném minél kevesebb emberi interakció nélkül :)
2018. nov. 1. 23:05
 8/26 A kérdező kommentje:

Na, erről mondj egy véleményt ha nem zavarlak

[link]

Állatul néz ki, és minőségi :O :)

2018. nov. 1. 23:08
 9/26 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek. Ez csak egy tok. De ráéreztél, mert a készülék 120.000HUF
2018. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Magát a gépet nézd, csak a tokot adta ki linknek ez a here. De valami ilyesmi ami igazán minőségi, nem igaz? Ha nem is ma, de talán egyszer meglesz rá a fele pénz :D Viszont az ebay-es cuccot megpróbálom közelebbi helyen, ha mást nem megrendelem.. Ennyit megér egy próbára :) Köszi a helpet btw
2018. nov. 1. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!