Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fejhallgató, hangosabb minőség...

Fejhallgató, hangosabb minőség elérése?

Figyelt kérdés

Szóval.. Van egy hosszabbító kábel a headsethez a gép hátuljában, és most a headset bal oldala halkabb. Ezt leteszteltem, felraktam telefonra. Szóval a lényeg az, hogy telefonon durván szól, az az igazi amit HANGOSNAK mondassz, viszont a gép ezt nem éri el, és soha nem is érte el. Windows-ban minden fullon van, driveren is fullra pumpálva minden. Hogyan lehetne belőle recsegés nélkül, tisztán kihozni hogy hangosabb legyen?

A hangerő egyébként PUBG-ben sem kedvez :D



2018. nov. 1. 22:48
1 2 3
 21/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ne mondj ilyet, nem sz.ros, nekem 4S van, mondjuk azzal csak telefonálok, semmi más.
2018. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nekem is 4s. De egy kalap szart sem ér. Messenger is folyton lefagy csak attól hogy írok...
2018. nov. 2. 17:10
 23/26 anonim ***** válasza:
Ne szídjátok, utolsó normális iphone :D
2018. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Eriggymá' :D Max külsőre jó, földhöz bsztam és még semmi baja, ez dícséretes, de lassu dög.. Telefonálni se jó... legalábis az enyém ennyire retek, pedig szinte újszerűen vettem
2018. nov. 2. 18:03
 25/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó, én minden appot letöröltem róla, ami nem kellett, se facebook, se messenger, semmi ilyen retek app nincs rajta, ami csak a telefonokat lassítja.
2018. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nekem se nagyon.. De vannak ikonok amiket le se enged törölni :D (I FOS)
2018. nov. 2. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!