Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fejhallgató, hangosabb minőség...

Fejhallgató, hangosabb minőség elérése?

Figyelt kérdés

Szóval.. Van egy hosszabbító kábel a headsethez a gép hátuljában, és most a headset bal oldala halkabb. Ezt leteszteltem, felraktam telefonra. Szóval a lényeg az, hogy telefonon durván szól, az az igazi amit HANGOSNAK mondassz, viszont a gép ezt nem éri el, és soha nem is érte el. Windows-ban minden fullon van, driveren is fullra pumpálva minden. Hogyan lehetne belőle recsegés nélkül, tisztán kihozni hogy hangosabb legyen?

A hangerő egyébként PUBG-ben sem kedvez :D



2018. nov. 1. 22:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

[link]


Ez kb.ugyanaz mint az ebayes. Igaz hogy nem erősítő, de remélhetőleg nagyobb lesz a jelszint ami most van. És valaki írta jó cucc, biztos van tapasztalata vele.

2018. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem maradok az Ebayes-nél. Bár, sose rendeltem még onnan :/ Illetve külföldről...
2018. nov. 1. 23:43
 13/26 anonim ***** válasza:
Ok, csak paypallal fizess, és nem lehet gondod ;)
2018. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Áh, megvan a nekem való cucc.. És fekete is :)

[link]

2018. nov. 1. 23:49
 15/26 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ennél van olcsóbb FIIO erősítő is, de ez is jó, amúgy csodát ne várj ettől a márkától.

Én inkább az usb külső hangkártyát próbálnám ki, nekem hasonló van, csak az 2500Ft volt, de nagyon hangodan szól.

2018. nov. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Szia 15-ös, el tudnád küldeni nekem? Bármint, egy linket ha megkérhetlek
2018. nov. 2. 01:37
 17/26 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen:

Pl. ez:


[link]


Nekem ilyen van. Nem mondom, hogy tökéletes, mert Fiio, de arra jó, hogy meg tudod vele hajtani a fül vagy fejhallgatót.

2018. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ugyan ez volt megnyitva nekem is. A minőség gondolom max javulhat, a hang pedig hangosabb lesz (remélem) akkor megéri. Egyébként Urage fülesem van, és telefonnal rohadt jó volt a zene rajta.. :/
2018. nov. 2. 12:35
 19/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezek a Fiio termékek annyit csinálnak, hogy ha pl. nem jó az illesztés vagy nem tudja meghajtani rendesen a fülesedet, fejhallgatódat, akkor ez kompenzálja azt. Nyílván megnyílvánul hangerőben is, de nem az a lényege, hogy minél hangosabb legyen.
2018. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Értem. Szerintem jó lesz ez nekem, mert telefonon hangosabb a zene, és ha olyan jó lesz mint ahogy az iphone hajtja ki, akkor már megéri:) (Amúgy nem vagyok gazdag, szaros iphone4.. Írás közbe is lefagy..)
2018. nov. 2. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!