Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen márkájú led égőket...

Milyen márkájú led égőket vásároljak?

Figyelt kérdés

Vettem már többféle led izzót de az a tapasztalat egy idő után veszítenek fényükből..

2 év után szinte az összes cserés lesz.. alig világítanak..



2018. nov. 4. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a márkát kell nézni, hanem a fényerőt és a színhőmérsékletet.
2018. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem létezik LED-izzó és LED-égő sem, mert sem izzószál nincs benne, de nem is ég, mint a tábortűz, vagy egy gázégő.

LED-lámpák vannak.

2018. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Acewentura válasza:
A megbízható olcsóbbat "van ilyen" Egy idő után majdnem mindegyik be mattul és veszít a fényéből.Szerintem ha 2 évente cseréli az ember még akkor is gazdaságosabb mint a hagyományos izzók.
2018. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Aigostar. 3 év garanciát vállalnak. Még csak 6 hónapja használom, így nem tudok nyilatkozni a fényerejükről, de a garancia nélküli olcsó termékek nekem fényvesztés előtt elromlottak, ezért vettem tűrhető áron 3 év garanciával. [link] -tól vásároltam többször.
2018. nov. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!