Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ugye ebböl nem lehet gond?

Ugye ebböl nem lehet gond?

Figyelt kérdés
Van a lakásban egy hordozható telefon ami bár nem az enyém igénybevettem 1 percre mert orvoshoz kellett időpontot kérni. Azon aggódom hogy bár visszatettem a telefont a helyére és a biztonság kedvéért még a konnektorból is kihúztam, mi van ha aktiv maradt a vonal és negy a számla. Nem kell aggódnom ez miatt?
2018. nov. 7. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
kényszerbeteg vagy? Ajtót is megnézed 25x h bezártad e?
2018. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahol időpontokat kell foglalni, azt a vonalat nem szokták sokáig tartani.

Főleg, amit vezetékes készüléken fogadtak, szerinted direkt melléteszi?

2018. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz, közben jutott eszembe, vezetékes vonalnál ez kicsit másképp működik (a hívott fél hiába teszi le), de most már a digitális vonalaknál (ami ADSL modemen keresztül működik), mintha ez is változott volna.
2018. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor van valami teendőm azon kivűl hogy kihúztam az áramból?
2018. nov. 7. 12:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Utána sikerült új vonalat kapnom mert megcsőrgettem a mobilomat
2018. nov. 7. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Felesleges kihúzni a konnektorból.

Az igaz, hogy a Ni-MH akkus cordless telefonok töltési rendszere primitívebb, mint a mobiltelefonoké, ezért állandóan töltésen hagyva kinyírhatja az akkut. De ennek nem az a megoldása, hogy kihúzgálod.

Csak nem kell mindig feltenni a bázisra, hogy legyen alkalma merülni is.

2018. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!