Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet-e "gond"?

Ebből lehet-e "gond"?

Figyelt kérdés

Az este együtt voltam a párommal. Óvszerrel védekeztünk. Egyik pillanatban azt mondta, hogy többet érzett az egészből, mint amennyit szokott. Azonnal megis szakítottuk az aktust, hogy kiderítsük nem lyukadt-e ki az óvszer.

Miután levette, kétszer fordította ki, és akkor vettünk észre egy lyukat az óvszer oldalán.


A kérdésem arra irányul, hogy ennyiből lehet-e gond, mivel én is most vagyok/leszek a legfogékonyabb? (Nem élvezett belém a párom, de nem kicsit ijesztett meg.)

A válaszokat előre is köszönöm!


2017. dec. 11. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a fordítgatás miatt nem tudni, hogy ti lyukaszottátok ki, vagy magától lyukadt ki. Legközelebb ne forgassátok, hanem fújjatok bele mint egy lufiba. Ha szerencsétek volt akkor csak elvékonyodott és ti szakítottátok ki.
2017. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ment el belèd szerintem gond nem lesz, hiszen az ovszereken manapsàg van spermaölő

de szerintem vàltsatok ovszert nem àrt egy vastagabb főleg ha vadul szoktatok szeretkezni

2017. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amint észre vette, hogy többet érez, mint eddig, azonnal vette is ki, és el sem élvezett bennem. Első körben nem vettük észre semmit.
2017. dec. 11. 11:25
 4/7 A kérdező kommentje:

Durex-et használtunk, de szerintem azon belül fogunk is váltani.

Ez a második kapcsolatom, de eddig ilyen nem fordult elő, hogy kilyukadt volna.

2017. dec. 11. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt mire érted,hogy első körben nem vettetek észre semmit?
2017. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra, hogy amikor az első fordítás előtt párom észrevette volna hogy szálas lenne rajt.
2017. dec. 11. 23:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Ovuláció csütörtökön várható. A párom azonnal félbe szakította az aktust amikor többet érzett a kelleténél, emiatt ugye nem is élvezett belém. Így remélem gyakorlatilag majdnem 0 az esély erre, de azért meg ijedtem.
2017. dec. 12. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!