Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki le tudna írni mindent,...

Valaki le tudna írni mindent, amit tudni kell az ecigiről?

Figyelt kérdés
Pl.: Mennyibe kerül? Milyen gyakran kell tölteni? Meddig tart ki a liquid? A liquidet benn lehet két használat között hagyni? Érdemes venni? Szeretitek? És ha még bármi más az eszetekbe jut az légyszi mondjátok el. (Csak értelmes válaszokat légyszi)

2018. nov. 19. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A működési elve hasonló, mint a vízipipáé, csak ez felhevíti a folyadékot és így lesz a füst. A kérdésedre, hogy milyen gyakran kell tölteni: Nyilván minden használat előtt, ha elszívod az egészet.
2018. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Első válaszolót pontosítanám, "gőz" nem "füst"! Ez elég fontos szempont hiszen sokkal kevésbé károsabb emiatt mint egy rendes cigi.


Az ára változó 6k-tól akár mehet 30-ig is, bár én olyan 10-20 ezres kategóriát ajánlok. A liquid elég sokáig tart szerintem, de ez nyilván a használattól függ. Ami fontos, hogy ne trafikból vedd mert ott piszokdrága. e-cigishop.hu egy megbízható weboldal online rendelésre. Két használat között szerintem nyugodtam benthagyhatod, de valószínüleg nem tesz neki jót ha hanyagolod egy hónapra. Inkább tisztísd ki olyankor. Ha le akarsz szokni cigiről, vagy át akarsz szokni egy kevésbé ártalmas alternatívára akkor érdemes venni. Van rengeted youtube videó, szerintem nézz utánna. Van sok fajtája (pod, pen, mod stb.), valamelyikben ki kell cserélni a vattát, valamelyikbe az egész porlasztót vagy kapszulát. Több most nem jut eszembe, ha kérdésed van írj nyugodtan privátba.

2018. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az e-cigi teljesítményétől és a használat módjától függ hogy mennyit bír a porlasztó meg az akksi. Én is vettem nemrégen kettőt is és nekem nagyon tetszik, sokkal hangulatosabb mint a rendes cigi.

Az áráról szólva, ha normálisat akarsz venni akkor újonnan 10-től felfele vannak neten, de inkább 15-20 fele. Én most árulom a régi ec-met, mert mint írtam kettő van, ha gondolod nézz rá.

[link]

A liquid benne nagyjából 30Watton nekem olyan 2-3ml-t fogyasztott naponta, de van olyan ismerősöm is aki csak 1-et szív és olyan is aki tizet, a nikotinnal lehet játszani ha kevesebbet akarsz fogyasztani akkor több nikotint raksz bele és ellensúlyozza.

Ezekben az ecigikben mint amit küldtem a liquidet benne lehet hagyni, de néhány típusnál például az Eleaf Ijust S-nél ha túl híg a likvid akkor enyhén ereszthet a tank.(Napi 0.1ml vagy kevesebb kb.)

Én kifejezetten szeretem amiatt hogy lehet vele trükközni jókat, karikázni, stb. Igaz társaságban nem olyan jó mint egy vizipipa, de a hétköznapokra nagyon megéri. Mindenképpen olcsóbb mint a rendes cigi, ha egészséges keretek közt csinálod.

2018. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!