Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hibás vinyó? Vásároltam egy...

Hibás vinyó? Vásároltam egy asus laptopot melynek a vinyója berreg. Visszavittem az üzletbe, panaszomra az eladó ezt monda: ez ilyen, ez normális jelenség. Létezik hogy egy új laptopnak idegesítően hangos a vinyója?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy asus laptopot melynek a vinyója berreg. Visszavittem az üzletbe, panaszomra az eladó ezt monda: ez ilyen, ez normális jelenség.

Létezik hogy egy új laptopnak idegesítően hangos a vinyója ?


2018. nov. 20. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire hangos, de 3 napon belül cserélni köteles.
2018. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha állandóan jól hallható, hangos, mechanikus jellegű zaj, az nem normál működés, tehát hülyének néztek.
2018. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Búgás szokott lenni, a tányér kiegyensúlyozatlansága miatt, az is inkább asztali gépnél, ami az élettartamot nem csökkenti állítólag.

Laptopnál nem illene, egyébként manapság már HDD sem illene, hacsak nem SSD+HDD van benne.


Ha ez olyan gép, amiben nincs SSD egyáltalán, az nagy hiba, mert nagyságrendekkel gyorsítaná a rendszert.

2018. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen laptop?

Az fontos lenne, hogy csak HDD van benne vagy HDD+SSD. Ha meg csak SSD, akkor gáz ha berreg, vagy akkor a ventillátor a ludas.

Ilyenkor azt tudod tenni, hogy megkéred, hogy egy másik ugyanolyat mutassanak be, ha az is berreg, de működik jól, akkor az olyan, ha az nem, akkor a tied rossz.

Amúgy még életemben nem láttam olyan laptopot, aminek idegesítően hangos lett volna a winyója.

2018. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, mert aztán rendszeresen kell majd szervizbe hordani. Még egy öt éves laptop sem berreg! A laptopok vinyói halkak.
2018. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha ez új akkor nem kénne hangosnak lennie ,vidd vissza kérd meg küldjék el szervízbe.

még az én 8 éves laptopom is halk .

2018. nov. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha benne vagy még a 3 napban, cseréltesd ki. Ez egy gyári hibás laptop!
2018. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!