Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy hívják magyarul a "dc 6v...

Hogy hívják magyarul a "dc 6v air pump motor" - t, és hol lehet magyarországon olyat kapni?

Figyelt kérdés

#DC motor #air pump
2018. dec. 1. 21:07
 1/6 repulo ***** válasza:

6 voltos egyenáramú kompresszor motor.

Én csak 12 voltos szivargyújtóst találtam.

2018. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit is mondtál, mihez is kellene?

És miért nem jó a külföldi beszerzési forrás?

2018. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék csinálni otthon egy üdítő adagoló gépet és ahhoz kellene. Csövön keresztül fújja be a levegőt és egy másik csövön kijön a folyadék a pohárba.
2018. dec. 1. 21:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Amazonon találtam, akkor jó lesz onnan is. Köszi a segítséget! :)
2018. dec. 1. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:

peristaltic pump amit keresel

a te módszereddel nem lehet pontosan állítani a mennyiséget, sokmindentől függ.

rendelj ebay/aliexpress/gearbest/wish ről, onnan ingyen van a posta.

2018. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szénsavas üdítő, akkor se a befújás, se a periszaltika nem az igazi megoldás. Kell egy kis idő míg felépül a nyomás ami kinyomja a folyadékot. Ha szénsavasra használod, magától kijöhet a saját nyomásától.

Az adagolás befejeztével pedig meg kell szüntetni a nyomást. Attól hogy leállítod a motort, a nyomás nem csökken le azonnal, így tovább nyomja a folyadékot.

Az italautomatákban szelepet használnak.

Amit a legkönnyebb beépíteni és nem is drága, az a mosógép töltőszelepe, totál megfelel a célra, ha olyan italt adagolsz vele, ami nem romlik meg (ásványvíz, ilyesmi, nem gyümölcslé).

[link]

De ebay-en lehet venni 12 voltosakat is.

A peristaltikus lassú, de jól tisztítható és önfelszívó, nem szükséges nyomás, vagy ejtés.

Ha csak kis igénybevételre készül, egy ilyen is elég lehet, de ez csak szénsavassal megy:

[link]

Én régebben átalakítottam egy hibás kis fagyasztót ami nem fagyasztott már, de hűtött. Vízhűtő, adagoló lett belőle. Egy mosógép szeleppel ment, bent 4 db jégakkura volt feltekerve kb. 15 méter festo cső, hogy kb. fél liter víz fért bele, ezek pedig egy vízzel töltött nagy fazékba állítva. Kb. 2 perc alatt hűlt le benne a következő adag víz. De 2 év után végleg bekrepált a fagyasztó, már egyáltalán nem hűtött.

2018. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!