Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A gépem miért nem érzékeli a...

A gépem miért nem érzékeli a telefonomat?

Figyelt kérdés

szóval, telefonomról akarok át rakni néhány fontos információt a gépemre, és ha rá csatlakoztatom usb keresztül nem érzékelik egymást. a telefon nem jelez, hogy gépre raktam a gép nem jelez hogy telefon van rajta.

drivert sem ír ki, hogy szedjem ezt meg stb. és nem tudom mi tehendő legyek. hiba kód sincs.



#telefon #kép #USB #kapcsolat #gép #érzékelés #subscribetopewdiepie #t-series is a loser
2018. dec. 18. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálgatni kell többször bedugni, majd felismeri.
2018. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 repulo ***** válasza:
A teló láthatósága be van kapcsolva?
2018. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

őszintén fogalmam sincs.

kerestem már valami ilyet a telefonon a beállításokban de nem találtam semmit.

a telefonom samsung galaxy j5 17

2018. dec. 18. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
avaslat:Ha Ön nem jártas a(z) Samsung illesztőprogram manuális frissítésében, töltse le a Samsung Galaxy J5 illesztőprogram-frissítő alkalmazását. Az alkalmazás automatikusan letölti és frissíti a megfelelő Samsung Galaxy J5 illesztőprogramokat, ezáltal elkerülheti a(z) Galaxy J5 nem megfelelő verziójának telepítéséből adódó esetleges problémákat.
2018. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!