Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan készíthetek weboldalt...

Hogyan készíthetek weboldalt a tenyészetemnek ingyen?

Figyelt kérdés

Van egy most induló tenyészete aminek szeretnék egy weboldalt.Olyat szeretnék mint pl:www.majdkitalalom.hu és nem olyat mint: www.webnode.majdkitalalom.hu

Ez lehetséges ingyen?



2018. dec. 29. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csupán pénz kérdése.

[link]

Regisztrálsz egy domain-t, ha megvan akkor feltöltöd a tartalmad.

Sok sikert.

2018. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
30%
Eleinte elég egy jó Fosbúk és Insta oldal. Az meg ingyé vanik.
2018. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nagy szükség van a weboldalra manapság!De már így is túlköltekeztem magam!Nem baj egy párszázezret rászánok de millióket tuti nem!
2018. dec. 29. 14:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok komolyabb tenyėsztők mar kezdenek inkab csak a feszen lenni. Legalabbis naprakeszen. Az pörög igazan. Előbb megtalalják, többen mint a weblapot...
2018. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sok embernek az internet = facebook.

Eleinte bőven elég lesz a face oldal. Majd ha beindul a bolt, akkor ráérsz majd weboldalt csinálni.

2018. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Törpenyulakat tenyésztek és azért volna szükség a weboldalra hogy le tudlák foglalni a nyuszikat,időpontot tudjanak egyeztetni teleplátogatásta és esetleg információ a tartásról,igényekről(a nyusziknak).
2018. dec. 29. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Letudják azt facebookon is foglalni. De azzal számolj hogy itt vannak ezek a GDPR szabályzat meg az ilyenek! Úgy hogy a Facebook ingyen van+nem tartozó érte felelősségel(már ha nem népszeríted a terrorizmus, vagy nem pedofilitáshoz használod meg hasonlók)
2018. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden tenyésztőnek van facebook és weboldala is akit ismerek most néztem meg.Pl olyat szeretnék mint a wonder bunnys zsófinak van.
2018. dec. 29. 15:40
 9/10 anonim válasza:
44%

Gondolkodj!


Eszemben sincs rákeresni törpenyulas weboldalra, mert le#@rom a törpenyulat.


DE!!! Ha a Fosbúkon látom, hogy mennyire örül egy nyúlnak a haverom csaja, akkor talán én is veszek a csajomnak!


Ráadásul, ha 1X bejelölöm, akkor folyamatosan jönnek a fotóid, híreid, de az oldalad nevét 2 perc múlva elfelejtem...meg mások is!

2018. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk tényleg angy igazság!
2018. dec. 29. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!