Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopom felső burkolatán...

Laptopom felső burkolatán keletkezett egy folt hogyan tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
karcos volt egy helyen én hülye meg gondoltam hogy fogkrémmel kiszedem meg autókasztni polír pasztával is próbáltam a karc természetesen maradt de ott a laptop burkolat kifényesedett az valahogy eredetire vissza lehet varázsolni? vagy csak csere játszik ? de gondolom cserélni ezért nem érdemes. Köszi a segítséget!
2019. jan. 4. 15:35
 1/2 Szirty ***** válasza:

Mert? Eredetileg matt volt?

Miért gondoltad, hogy polírozással nem lesz fényes? A polírozás alapvető lényege az hogy a felületet kifényesítse.

2019. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy kretén vagyok, lényeg hogy nem volt ennyire fényes, valami trükk amivel kicsit bemattul?
2019. jan. 4. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!