Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mekkora bűn lenne, ha egyszer...

Mekkora bűn lenne, ha egyszer ilyet csinálnék?

Figyelt kérdés

Külön ki szeretném emelni az EGYSZER szót, tehát nem csinálnék (és nem is tudnék) rendszert ebből.

A lényeg, AliExpressről rendeltem külső akksit, nem érkezett még meg, határidőn belül van még, de ha megérkezés után nem jelezném hogy megjött, hanem visszakérném az árát. A fő oka ennek az, hogy szeretnék inkább olyat, ami gyorstöltésre is képes, ráadásul az eladó alapból kamuzik, hiszen 10000 mAh teljesítményt ír, miközben több vásárló is írja, hogy nem annyi.

Természetesen ezzel nem tudnék visszaélni, hiszen ha látják hogy gyakran "nem érkeznek meg" a cuccok, akkor nem küldenek nekem semmit majd, tehát hosszú távon már csak ezért sem szórakoznék ezzel, meg ugye nem is ezért fizetem ki a terméket...

Szóval ez így egyszer elnézhető, vagy inkább hagyjam?



2019. jan. 5. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván nem csuknak le érte, de attól függetlenül igen gerinctelen féreg az ilyen "ember".
2019. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, azt gondoltam hogy nem csuknak le miatta, és már sokszor rendeltem Kínából, egyszer kértem vissza a pénzt, mert akkor ők küldtek gagyit.

Vagy ha becsületesen próbálok elindulni, a kamu kapacitás miatt visszakapom a pénzt? (már csak ezért is éri meg jobban a másik, hasonló áron több kapacitás, nagyobb márka, és Magyarországon venném)

2019. jan. 5. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csak magaddal szúrsz ki, vannak országok, ahol sokan gondolkodnak így, végül az egész országot tiltólistára teszik.

Nem is kell messzire menni, ha jól emlékszem, Olaszországba sem postáznak szívesen, a dézsmálások, visszaélések miatt.

Egyébként a napokban ajánlottan kaptam egy árut, pedig csak 1850 Ft értékű volt, alá kellett írnom.

Ahogy aláírtam, pár óra múlva jött az email Kínából, amiben tájékoztattak, hogy a kézbesítés megtörtént.

Reklamációnál egyébként az lehet kellemetlen, ha a kínai azt mondja OK, csak akkor postázd vissza az árut!

Kb. 3000 Ft feladási postaköltség, nem emlékszem pontosan.

2019. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen, ha "aláírós", nem lehet ezzel szórakozni, én is kaptam már így üzenetet tőlük, miután megkaptam a terméket. Viszont erről nem tudok semmit, AliExpress szerint nem nyomonkövetett, utolsó információ szerint 28-án elhagyta Hongkongot.
2019. jan. 5. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:

" miközben több vásárló is írja, hogy nem annyi."

És te meg az ilyen perverziókra harapsz, hogy akkor is azt rendeled meg?

2019. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem, és igazából utánaolvastam az előbb, ez természetes veszteség, csak nem minden cég tünteti fel, és szerintem akik panaszkodtak, azok nem néztek ennek utána
2019. jan. 5. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!