Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos hegyezőről van...

Elektromos hegyezőről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szülinapra szeretném, de nem vagyok benne érdemes-e?

2019. jan. 11. 19:12
 1/9 Szirty ***** válasza:
Hegyező?
2019. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]



Igen, hegyező... :)

2019. jan. 11. 19:25
 3/9 Szirty ***** válasza:

Ja hogy ceruza hegyező... Elfelejtetted leírni.


Nem, nincs.

2019. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy nem éri meg. Nem is környezebarát, hiszen egy egyszerű hegyezővel is ki lehet hegyezni a ceruzákat, ami sokkal kevesebb veszélyes anyagot tartalmaz, tehát a gyártása is környezetkímélőbb, meg amúgy is egy csomószor rotringfélét használunk. Vagy te sokat szoktál rajzolni, azért gondolod, hogy kihasználnád?

Van olyan, hogy valaki valamibe beleszeret, és ha úgyis jön a szülinapod, én megértem... :) De nem éri meg, na.

2019. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 repulo ***** válasza:
100%
Hát, csak eljött végre minden lehető világok legeslegjobbika, kár, hogy WIFI nincs rajta. :-)
2019. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egyik osztálytársamnak volt ilyen (kb. 20 évvel ezelőtt), igaz az még usb-vel nem ment, csak elemmel.


Ez esetleg annak lehet jó, aki sokat rajzol kézzel.

Túl sok tapasztalat nem kell hozzá, bedugod a ceruzát és kihegyezi. Nem sok minden tud elromlani rajta, de amúgyis van rá 2 év gari.

2019. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elemes változata egyszer felbukkant egy 11.-es (vagy 12.-es?) osztályban, akik akkoriban pár hétig jól elvoltak vele, poén volt, de aztán nem láttam náluk újra. Szóval az újdonság ereje elég hamar lecseng. Utána tényleg csak annak hasznos, aki sokat rajzol ceruzával - de neki se "éri meg".
2019. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már kédés hogy kell-e neked ilyen, akkor szerintem nem.

Ha szükséged volna rá, nem kérdeznél.

2019. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és nem értelmes (8-as válaszíró) válaszokat! Gyerekem elsős, rengeteget színeznek, írnak, nagyon sokat hegyezek, már két csomag színest elhasználtunk, ez a harmadik csomag, jó minőség, de még így is, töri a sima hegyező a hegyet, pedig három is van. Én elvagyok vele így is, de gondoltam egy barátunknak vennék szülinapjára, aki most megy elsőbe szeptemberbe, otthoni használatra, hátha kicsit könnyebb lenne. Nem a használatáról akartam kérdezni, hanem hogy minőségileg hogy hegyez, és hogy hosszú távon milyen. Köszönöm :)
2019. jan. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!