Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a mostani legjobb...

Melyik a mostani legjobb vírusírtó?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés rossz kategóriában van!
2010. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz kérdés. Olyan, hogy legjobb vírusirtó, nincs! Ha azt kérdezed, hogy mondjunk jó vírusirtókat, akkor jó válaszokat kapsz majd. Azt is megtudhatod, hogy ki, melyiket és miért tartja jónak.
2010. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a 19.00-as válaszolóval teljesen egyetértek. Aki "legjobb" vírusirtóról beszél, az hazudik.
2010. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én AVG-t használok, eddig nagyon jó! De hát egyiksem 100%-os sajnos.
2010. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ingyenes vírusirtók is nagyon jól teljesítenek a a független(?) teszteken és a gyakorlatban is. A 3 vezető az avast!, az Avira és az AVG. (Nem biztos, hogy ez a sorrend...) Én egy ideje az avast-ot használom, mert igen komplett a védelmi képessége. (fájlrendszer, levelezés, hálózat, P2P, WEB stb védelem) Nincs technikai gondom az automatikus frissítéssel, nem lassítja a rendszert.
2010. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Marcivok válasza:
Nod32 40év garival,több éve használom de nincs rá panaszom.
2010. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Nod32 nagyon hatásos, tudom ajánlani!
2012. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!