Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi határozza meg egy műveleti...

Mi határozza meg egy műveleti erősítő maximális kimeneti jelszintjét? Help :S

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

A tápfeszültség határain túl biztosan nem tudod vezérelni.

Ahhoz közelítve pedig általában nő a torzítás, ezért hagyni kell valamennyi tartalékot, ha a torzítás is számít az alkalmazás szempontjából.

2019. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Javaslom hogy regisztrálj a Hobbielektronika.hu-ra, és tedd fel ezt a kérdést ott!
2019. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Javaslom, hogy ne regisztrálj a hobbis fórumra, mert az ottani moderátorok undorító kiskirályok, akik még a fizika törvényebe is bele akarnak szólni.

Akik még egy szakmai vitában is a haverjaiknak kedveznek.

Akiknek addig vagyok jó én is, míg sok évtizedes szaktudásom és tapasztalatom megosztom, de azon túl pofa alapállás és kussolni szabad.

Akik olyan hozzászólásaim semmisítik meg, melyekbe én precíz munkát és időt fektettem, amit ők nem becsülnek semmire.

Akiknek profi szakemberekre nincs szükségük.


A kérdés meg lett válaszolva, további részletek a folytatástól függnek, ráadásul itt is vannak még más potenciális válaszolók is, akiknek nem kihívás egy ilyen egyszerű kérdés.

2019. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Ha esetleg van még valakinek kiegészítő válasza azt örömmel veszem.
2019. jan. 17. 21:15
 5/9 Szirty ***** válasza:
79%

"Akik még egy szakmai vitában is a haverjaiknak kedveznek."


Valóban így van. A hobbielektronika fórum ilyen.

2019. jan. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

#2, #3-nak:


Tehát sok évtizedes szakmai tudással és tapasztalattal rendelkezel? Akkor hogyan lehet, hogy kilenc soron keresztül fikáztad a Hobbielektronika.hu-t, de arra már nem futotta a hatalmas tudásodból hogy a kérdésre válaszolj?


Vannak még más potenciális válaszolók is?

Tehát te sok évtizedes szaktudással és tapasztalattal, profi szakemberként sem vagy egy ilyen kérdésben "potenciális"?


Én "potenciális" vagyok, csak lusta az utána-nézéshez. De legalább ötletet adtam!


Ilyen embereknek tényleg semmi keresnivalójuk nincs azon az oldalon! :)

2019. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

#6


Rosszindulatú, kötekedő alak, privátról letiltottalak.

Csak szólok, hogy ne erőlködj feleslegesen.

Neked ezt nem kellett volna ennyire mellre szívni, mert nem ellened irányult. Csupán megtorlásnak szántam, az ott ért igazságtalanságok ellen, amihez még ennél több sor is kevés lenne.


Arról én nem tehetek, ennyire sötét vagy a témához, még mindig nem veszed észtre, hogy a kérdést lényegileg megválaszoltam. Továbbiakat a folytatástól tettem függővé, de ezt is már említettem. Csak nem tudsz olvasni.


Kb. 15 év alatt háromszor futottam neki annak a fórumnak, mert bár elsőre is megfogadtam, hogy elkerülöm, de a Google időnként rávezetett, én meg belefolytam valamilyen témába.

Gondoltam, hátha most nem úgy lesz.

De mindig úgy lett!

Undorító egyszerűen.

Ezért pedig nem leszek szolgája egy olyan fórumnak, aminek üzleti háttere is van, vagyis közvetve hasznot hajtanak nekik a fórumozók.

Nem fogok egy ilyet tudással támogatni, ha a minimális tiszteletet sem adják meg.


20 éve raktam össze az első számítógépem a TV-szervizemben (időszámításunk szerint pont Windows 98-ban), azóta a különböző fórumok működéséről is nagy tapasztalatra tettem szert.

Tisztában vagyok vele, hogy mit lehet és mit nem.

Úgyhogy nekem te ne magyarázz kispajás...

2019. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az számít milyen tranzisztorok, kondenzátorok, stb van benne. Javaslom az adatlap nézegetését, ott szoktak lenni karakterisztikák.
2019. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6, #7-nek:


20-éve raktad össze az első géped? Jézus isten! És még te szólsz be nekem? Az első TV-met '88-körül javítottam meg, egy Videoton AT 601-est, ez még "csöves" volt!

Ekkor TIZENKÉT éves voltam!

Számítástechnikával 91 körül kezdtem foglalkozni, ez egy Commodore-16 volt. Ebbe értsd bele a hardware-t is!

Aztán C-64, C-128, 80286, 386, stb...


Win98???? Pc-ken a DOS 5.0-val kezdtem! Aztán jött a DOS 6.22, Win 3.1, Win95, és csak azután a Win98!


"Csupán megtorlásnak szántam, az ott ért igazságtalanságok ellen, amihez még ennél több sor is kevés lenne."


Oké, én is túlreagáltam kicsit a dolgot. Sok olyan okoskodó majom akad errefelé, akinek lövése sincs a témáról de ossza az észt, ezért bocs, de nem sok türelmem van! Én jószándékból javasoltam neki az oldalt!

2019. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!