Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Átvertek, egy ps4-el mit...

Átvertek, egy ps4-el mit tehetek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Jófogáson rendeltem egy ps4-et hétfő este 10-kor utaltam a pénzt tudom az eladóról a számlaszámát nevét telefonszámát és képeim vannak a hirdetéséről és hogy beszéltünk 55000.- forintba került a hirdetés még megvan mit tehetek?

2019. jan. 17. 19:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

" A saját nevét, számlaszámát és telefonszámát használja egy olyan átveréshez ami túllépi a szabálysértési összeghatárt, szóval a rendőrség kopogtatni fog nála."

Nem a saját nevem.

2019. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jófogåson is az van mindenhol írva ne utalj előre .most így jårtål .
2019. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Üdv! Az előre utalás bevett szokás, jelenleg 20nál is több hirdetésem van jófogáson, mindig előre utalást kérek, és én is előre utalok ha veszek valamit. Eddig sose volt semmi probléma, természetesen amint megérkezik a pénz megyek is feladni a terméket, és visszafele is ugyanígy, szóval nem a te hibád szerintem.Úgytudom a jófogás nem nagyon tud segíteni, az adatai megvannak, irány a rendőrség! Illetve nézd meg mindig az eladó többi hírdetését, értékelését, vagy hívd fel, lefogod vágni hamar , hogy érdemes e. + 20 ezer fölött lehetőleg személyes átvétel!
2019. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Úgytudom a jófogás nem nagyon tud segíteni, az adatai megvannak, irány a rendőrség! "

A rendőrség megkérdez hogy kívánok-e nyilatkozni az esetről, én meg azt mondom hogy nem, ezzel le van rendezve.

A banknál kérheted az utalás visszavonását, akkor a bank is megkérdez hogy beleegyezek-e, azt mondom hogy nem, és nem utalják vissza a pénzt.

Mivel az esetet polgári per keretében lehetne rendezni, odáig senki sem merészkedik, hogy bíróságra vigye.

Röviden ennyi.

A jófogásnak meg abszolút nincs köze az esethez.

Kb. annyi, mint Szent István királynak, mert rajta van a 10 ezresen a képmása.

2019. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
De segit a rendorseg, minket is vertek mar at sajnos, de akkor leulte a 'szabalysertest' a kedves elado
2019. jan. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Nem azért de ki az a h*lye ember aki előreutalja a pénzt?

Nem akarok senkit sem megbántani de ezt tudhattad volna előre

2019. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ki van írva hogy ne utalj pénzt. Legalább megtanultad a leckét
2019. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

90%elore utal a jofogason es a hasonlo oldalakon, a sok szerencsetlen vevo hiabaja ez is, aki utanvetellel keri a dolgot es utana nem veszi at.

Ezen a heten 4 elore utalast kaptam, akkor ok is hulyek vagy mi?

2019. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!