Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a digitális villanyór...

Mi lehet a digitális villanyóra baja?

Figyelt kérdés

Korábban csak elvétve az óraállással, most már viszont kizárólag ezt a kódot írja ki, a villanyóra állást le sem tudom olvasni.


Az olvasót megtaláltam a neten, a kódot is, de hogy mi a jó ég vele a teendő, arról sehol nem írnak:


A kijelzőn a mérő firmware verziója látható (01.09). Ebben az esetben a kijelzőn nem látható mértékegység.


Mindez tök jó, csak éppen mit jelent? Hogy érem el, hogy ismét normálisan működjön?


Köszönöm.



#hibakód #villanyóra #villanyóra javítása
2019. jan. 17. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Áramszolgáltató-Ügyfélszolgálat
2019. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:
Része a kérdésednek hogy ki kell találni a fogyasztásmérő gyártóját és a típusát?
2019. jan. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyiból nem értem, hogy én szakmabeli volnék (papírom van erről is, ha nem is voltam soha villanyszerelő), de ilyen esetben kapásból a szolgáltatóhoz fordulnék.

De tőlem meg is piszkálhatod az órát úgy, hogy megbüntessenek tiltott vételezésért.

Érthetetlen ez a hozzáállás.

2019. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:

"De tőlem meg is piszkálhatod az órát úgy, hogy megbüntessenek tiltott vételezésért."


Vannak mérők amiken vannak nyomógombok. Ott állíthatod be mit akarsz a kijelzőn látni.

Szabadon nyomkodhatod (piszkálhatod), nem büntetnek meg érte. Amihez nem szabad nyúlni az plombával le van zárva.

2019. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!