Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a tv meg javithato?

Ez a tv meg javithato?

Figyelt kérdés

Van egy plazma tv-m, ami a mai nap folyaman elkezdett szikrazni a jobb oldalan hatul. Egy nagy pukkanassal E

el is ment a kep. Utanna egett szaga volt. Ezzel a problemaval meg javithato esetleg, vagy kuka?



2019. jan. 25. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Elpusztult a TV agya. Ha márkás, akkor biztos létezik hozzá csere panel. Valami irreális áron megcsinálják valószínűleg.
2019. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a tápja ment el.
2019. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kétesélyes.

Ha javítható is, kérdés, megéri-e?

2019. jan. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zzzoli ***** válasza:

Meg kell nézni mi a baja, lehet csak a tápjában a varisztor vagy a bemenetén nanós szűrőkondi lett zárlatos. Ezek szoktak a leírt jelenséggel átütni.

Persze vihetett mást is. Ha van műszerész haverod, lehet hogy filléres téma ha munkadíjat se kér. Nyilván lehet nagyobb baj is, azt látni kell.

2019. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akinek minimális fogalma van a plazmákról az tudja, hogy szemből nézve jobbra az Y-sus panel szokott ilyen hibákat okozni, ami egy nagy terhelésnek kitett áramkör, erősen melegszik és gyakran el is pukkan.

A kérdés nyilván komolytalan ebben a formában, mert még a típust sem tudjuk, de egyébként is bele kell nézni, csak utána lehet biztosat mondani.

A közeledben működő valamelyik szervizt kell megkeresni, árajánlatot kérni.

Ha nem panelcsere, akkor a javítás szaktudást és értelmi képességeket igényel, azaz kondicserélgető bűvészek nem rúgnak labdába.

Ismerjük ugyebár azt a típust, amelyik dobálja kifelé az összes kondit feleslegesen, de azt sem tudja mit csinál, mert hülye a témához.

2019. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A közeledben működő valamelyik szervizt kell megkeresni, árajánlatot kérni."

Nem az ajánlat a probléma, hanem az, hogy aki ért hozzá, nem fogja olcsón adni. Aki nem ért hozzá, oda meg nem érdemes vinni.

2019. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy samsung keszulekrol van szo, napokkal korabban eyzrevettem,hogy bekapcsolaskor rozsaszinu volt a kep, aztan egy nagy pukkanassal, szikrazassal kikapcsolt.Azota nem mertem vissza bekapcsolni.Sajnos nem ismerek senkit , aki meg tudna nezni pillanatnyilag. Mindegy...elnapoltam a dolgot, vettem madik tvt. De azert ki nem dobom a regit, szepen elcsomagoltam, hatha akad majd alkalom ,hogy vki ranezzen.
2019. jan. 26. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!