Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aki ért az órákhoz tudna...

Aki ért az órákhoz tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Óra vásárlás előtt állok, de nem tudok dönteni. Eddig a Zeppelin Rome Lady 7135-5 és Orient Blue Moon Open heart DB0A003W tetszett meg.

Te melyiket választanád és miért?

Ha esetleg van ezekhez hasonló ötleted, szívesen meghallgatom.


Köszönöm.



2019. febr. 5. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha minőségi órát szeretnél:


[link]

[link]

[link]

[link]

2019. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

egyik márkát sem ismerem különösebben, ráadásul férfi vagyok, de hátha tudok valamennyit segíteni... szóval abszolút csak a külső megjelenése alapján, az Orientet választanám, kizárólag aranyszínű tokkal és barna bőrszíjjal, igazából főleg azért, mert ebben a kivitelben nagyon hasonlít az egyik órámra és ha mondjuk a barátnőmnek venném, összeillenének az óráink :D :D :D

komolyra fordítva a szót, maga a design szerintem jobb a Zeppelinnél, sokkal nőiesebb a formaterv és valahogy az egész összkép komolyabb, szvsz. az Orient kicsit olyan bóvli hatású, meg nem tippeltem volna kép alapján, hogy ez egy ötvenezres óra... Persze gondolom nem arra vagy kíváncsi, hogy melyik óra hogy néz ki :D

namármost, hogy hasznos legyek:

az árkategóriát már belőtted, viszont itt a két óra között még úgy nézem hatalmas különbségek vannak. A Zeppelin egy klasszikusabb megjelenésű óra, míg az Orient egy modernebb megjelnésű darab. A Zeppelinen van dátum kijelzés, míg az Orienten nincs. A zeppelin egy kvartz, elemes szerkezet, míg az Orient egy japán automata szerkezet. A Zeppelin vízállósága 5ATM, ebben nyugodtan lezuhanyozhatsz, kezet moshatsz, táncolhatsz az esőben biztosan nem lesz baja (elvileg úszni is lehet vele, de annyira nem ajánlott), míg az Orient csak 3ATM-es, ami már csak cseppállónak számít, szóval ezt már kézmosásnál is tanácsolt levenni.

Amennyiben két férfióra közül kellene választanom, melyek ugyanezekkel a tulajdonságokkal bírnak, a Zeppelint választanám. Remélem így már segítettem valamit :)

2019. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hű, köszönöm szépen, ezek után nem kérdés, hogy melyiket választom:D

Ez sokat segített, én is inkább a Zeppelin fele húztam alapból, de olyan szép az automata szerkezet :D

2019. febr. 7. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!