Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti ajánlanátok Wacom Intuos...

Ti ajánlanátok Wacom Intuos Pro Paper Edition rajztáblát?

Figyelt kérdés
Nekem ez a rajztábla tökéletes lenne, csak azért kérdezem meg, mert sehol se találok róla kritikát, nem írják le a rossz tulajdonságait, angolul meg nemigazán tudok. Ha nektek van/volt, leírnátok a tapasztalaitokat is?

#Wacom #rajztáblagép #wacom intuos pro paper edition
2019. febr. 26. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Hát... én nem vagyok tőle elragadtatva. Vannak dolgok, amit csakis papíron lehet megcsinálni - és sajnos ez a tablet sem vitt ehhez közelebb, hiába állítják, hogy papírszerű a megjelenése. A vázlatot megcsinálod rajta, ez oké, ebben segít, mert hasonlít a papírra, de semmi másban.
2019. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 szerintem te valami másról beszélsz.
2019. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, de inkább kezdőknek ajánlanám, akik még nagyon a papírhoz vannak szokva. Ha amúgy tudsz már táblával rajzolni, akkor felesleges.
2019. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is felesleges, ha már otthon vagy a digitális rajzolásban. De egyébként különösebb hátrányát nem tudok mondani. Az zavaró talán, hogy a papír felülete, amire rajzolni tudsz, az nagyon pici, így eleve a kép kicsi lesz. Szóval ahhoz, hogy digitálisan is tudj vele mit kezdeni, vektorrajzként kell kezelned, viszont az meg a legtöbb rajzos program esetében nem a legjobb.



#1 Te miről beszélsz? :D

2019. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!