Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vegyek digitális zongorát és...

Vegyek digitális zongorát és ha igen milyet?

Figyelt kérdés
Akárhányszor meghallok egy zongorát mindig csak arra tudok gondolni, hogy milyen jó lenne ha én is tudnék játszani. Azonban félek attól, hogy ha vennék egyet (digitálisat), és nem menne akkor csak ott állna szegény és porosodna. 19 éves vagyok amúgy, ha ez számít valamit. Annyit tudok, hogyha vennék akkor kalapács mechanikás legyen és 88 billentyűs. Yamaha P45-öt néztem, mert erre majdnem megvan a keret és a vélemények alapján jó kezdő zongora. Kicsit drágább amit még néztem az a Roland FP-30-as lenne dupla annyi polifóniával, mint a Yamaha. Zenék amiket biztos játszanék azok klasszikusok lennének de a mai dalokat is szívesen megpróbálnám ha már lenne min.

2019. febr. 27. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
68%

Nem rossz a p45, de ebben az árkategóriában a Rolandok jobbak. Fp-10 kiváló hangszer, fp-30 mégjobb. A go:pianot viszont kerüld el.

Ha igazán meg akarsz tanulni zongorázni, akkor meg fogsz. Ezt neked kell tudnod, hogz szereted-e annyira, motivált vagy-e annyira, hogy ne csak porosodjon a hangszer, miután megvetted.

2019. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!