Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért furcsa a gitár erositom...

Miért furcsa a gitár erositom hangja?

Figyelt kérdés
Egy HIWATT G100 112r erositorol lenne szó. Főképp metál,Heavy metál stílusú zenéket játszom es próbáltam ahhoz is hangolni az erositot de sajnos nem érem el azt a hangzást amit szeretnek,sot meg meg se közelítem. Legelső pedalom egy Boss MT-2 volt aminek nem volt a legjobb hangja majd beszereztem egy Metál Muff-ot de sajnos az sem vált be. Néztem videókat is es másnak sokkal jobban szólt. Maga a ágain volt erőteljesebb vagy nem tudom. Gyanakszom arra hogy esetleg kiégett valami vagy hasonló de nem értek hozza nagyon es gondoltam hátha itt valaki tudna segíteni.
2019. márc. 17. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak meg kell pöngetni azt a gitárt rendesen.
2019. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ :D Pont erre számítottam
2019. márc. 18. 08:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor kezdhetsz is gyakorolni.
2019. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kojee ***** válasza:
Hát koma, hogy nem szól úgy a cucc ahogy az ember szeretné,az sok zenész problémája :D . Amúgy azt nem írtad, hogy hol használod a berendezést. Van ezeknek a fránya erősítőknek egy nagyon furcsa tulajdonsága, hogy zenekari környezeten teljesen máshogy szól át, mint mikor egymagában van használna. Ugyancsak ez történik mikor egymagában használod, és egy stúdiófelvételhez hasonlítod, mert hát a felvételen akár több sávnyi gitár is lehet. Aztmégvanám, mert hát az erősítő, meg a hangszóró is másképp viselkedik különböző terhelés alatt, vagyis nem mindegy mennyire küldöd meg. Ésssssssssss arról még nem igazán beszéltünk, hogy milyen hangszóró van az erősítőben, meg milyen hangszedő a gitárodban, meg milyen fából készült a gitárod, meeeeeeeeeeg milyen te a játéktechnikád.
2019. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!