Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eredeti gta 5-öm van és...

Dorcsián kérdése:

Eredeti gta 5-öm van és mareggel még tudtam játszani este is akartam de akkor meg nem tudtam bejelentkezni gtába meg a Social Club-ba. Folyton próbálok belépni se ugyan az! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 18. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet szerver hiba, lehet az internetsebességed túl lassú és ezért nem enged fel valamiért (haver így járt egyszer). De lehet az is hogy nálatok a hálózatba le van tiltva a GTA5 nyilván a szüleid tették hogy ne játssz annyit. De próbáld meg a gépedet újra indítani vagy valami hátha segít. De nézd meg hogy nem-e ír valami hiba üzenetet vagy akármi. Ha lemezről nyomod lehet valamiért nem tudja beolvasni rendesen ez például abból is adódhat hogy az olvasó fej elpusztult jóformán mert azok nem bírják 3-5 évnél tovább, de lehet annak a vezérlő chipje mondta be az unalmast. Igazából ennek sok oka lehet, ha nincs semmi hiba üzenet vagy valami kiírás hogy mi történik így nehéz azt is megmondani hogy hol kellene keresni a hiba okát.
2019. márc. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!