Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
Dorcsián nevű felhasználó kérdése:

Eredeti gta 5-öm van és mareggel még tudtam játszani este is akartam de akkor meg nem tudtam bejelentkezni gtába meg a Social Club-ba. Folyton próbálok belépni se ugyan az! Tudnátok segíteni?

márc. 18. 23:08  Privát üzenet  

A válasz
Lehet szerver hiba, lehet az internetsebességed túl lassú és ezért nem enged fel valamiért (haver így járt egyszer). De lehet az is hogy nálatok a hálózatba le van tiltva a GTA5 nyilván a szüleid tették hogy ne játssz annyit. De próbáld meg a gépedet újra indítani vagy valami hátha segít. De nézd meg hogy nem-e ír valami hiba üzenetet vagy akármi. Ha lemezről nyomod lehet valamiért nem tudja beolvasni rendesen ez például abból is adódhat hogy az olvasó fej elpusztult jóformán mert azok nem bírják 3-5 évnél tovább, de lehet annak a vezérlő chipje mondta be az unalmast. Igazából ennek sok oka lehet, ha nincs semmi hiba üzenet vagy valami kiírás hogy mi történik így nehéz azt is megmondani hogy hol kellene keresni a hiba okát.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 19. 00:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elindítom a Fortnitot elkezd be tölteni és random leál. (Már le is töröltem meg ujra telepítettem de ugyan az) Mit csináljak?
9V-is Li-po aksi - létezik h tényleg dupla a teljesítménye, ugyan olyan áron?
Az AA méretű Ni-MH akkumulátorral kiadott walkie talkie gyári USB-s töltőjével lehet tölteni az ugyan olyan AA méretű Li-ion akkumulátort ugyanabban a készülékben?
Grand Theft Auto IV PC dobozos verziója ugyan olyan, mint a GTA5? Van benne egy kód, ahol letölthető a social clubrol a játék?
Újra raktam a számítógépemet amin rajta volt a GTA 5 (eredeti Rockstar social clubbos) és 2 mentés. De most nincs benne. Meglehet oldani, hogy bent legyen ugyan az a mentés a játékomban?
GTA 5 öt megvettem eredetibe, annó nem kellett folyamat frissítenie de az utóbbi időben mindig ugyan annyit letölt, és update-el valamit. Hogy tudom azt megszakítani h feszt...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!