Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Win7 frissítés nagyon lassú...

Win7 frissítés nagyon lassú ez normális?

Figyelt kérdés

Egy Leno G50 laptop nem bírta el a szomszéd infós által rárakott home premiumot így átraktam a startert (sokszor raktam már fel op rendszert)


Ilyenkor az első adag frissítést mindíg telepítem utána veszem ki az automatikust.


Na szóval adott ki 164 frissítést reggel 10 fele leszedte telepíti de most 152nél tart de az már egy órája.

Security Update for Windows 7 (KB3156016)


Normális hogy ezt az egyet ilyen lassan telepíti?


A csíkocska villog mármint hogy nem fagyott le.


Kilapcsolni nem merem mert akkor megint nagyon sok idő mire megtalálja meg letölti :(


2019. márc. 24. 16:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Direkr kikapcsoltam mindenben a wifit (telefonok, többi laptop hogy ne foglalja le)
2019. márc. 24. 16:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Lassú, mert régi. Ez egy G505, nem lassú.
2019. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj olyan telepítőt, amibe integrálva vannak a frissítések, amit használsz, az nagyon régi telepítő.
2019. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!