Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kényszerítik rá a...

Miért kényszerítik rá a felhasználóra tableteken (ios, WP, Android) hogy frissítsen egy programot, és addig nem engedi használni?

Figyelt kérdés

És ha nekem jó volt az előző verzió? Arra tesznek magasról? Nem engedi használni amig nem töltöm le és telepítem a frissítést!

Mit akarnak ezek elérni?



2015. febr. 11. 09:26
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Hát mondjuk a saját imázsukat megvédeni, hogy a felfedezett hibák (aminek a frissítés a javítása) miatt ne írkálják tele a playt meg bármi más marketing értékelésüket azzal, hogy xar a programjuk.

Amikor meg olyasmi az ok, hogy egy app ingyenesről fizetősre vált, akkor ne csodálkozz.

Az sem kizárt, hogy egy ingyenes appot a benne lévő reklámok bevételéből fejlesztenek és a szponzoraik elvárják a reklámok frissítését. Akkor a fejlesztő mit tehet, frissít, vagy éhen hal. :)

2015. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Több éve használok Androidot, egy programot nem tudok mondani, ahol köteleztek volna a frissítésre, és addig nem tudom használni a programot.

Ha akarok frissítek, ha nem akarok nem frissítek, akkor is ugyanúgy megy tovább az alkalmazás.

2015. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
androidban nincs ilyen ,a wp már ilyen .
2015. febr. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mano99 válasza:
Ha olyan programról van szo,ahol olyan frissítés van ,hogy csak akkor tudod használni,ha mindenkinek levan frissitve ilyen pl egy egyszerü játék pl clash of clans vagy hayday.Ha van valami frissítés es te nem latod akkor muszaj lefrissiteni mert nem látsz az o dolgukbol semmit.ezt eleg beban fogalmaztam meg de reggel van ^_^
2015. máj. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!