Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissíteni próbáltam N73-as...

Frissíteni próbáltam N73-as telómat és frissítés közben "megállt"! Elindult a frissítés, kikapcsolt, kiírta a gép, hogy ". A kapcsolat megszakadt. ", ez még normális, de utánna leállt a frissítés és azóta a teló nem kapcsol be! Mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Csak annyit mondok, hogy az a telefon tonkrement!!!
2009. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a telefont elrontottad.
2009. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz.


Viheted be a nokia szervízbe, és ott TALÁN tudnak vele kezdeni valamit.

Jó drágán!


Bár feltételezem a PC Suite a folyamat közben nem poénból írja, hogy a telefon elválasztása visszafordíthatatlan következményeket okozhat!

2009. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ezzel eddig nem sokra mentem.....:(
2009. okt. 3. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem többször is megszakadt és újraindult a frissítés közben,de mikor végzett akkor simán elindult és a frissítés is okés lett.
2009. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez ojasmi mint egy BIOS frissités hogyha elmegy az áram vagy valami akkor elronthassa az alaplapot szal szarügy
2010. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha bármilyen külső ok folytán sikertelen lesz a frissítés (áramszünet, a számítógép váratlan újraindulása, fagyása stb.) kevés az esély, hogy otthoni körülmények között újból működésre bírjuk a készülékünket. Egy lehetőséget viszont megpróbálhatunk, nekem már sikerült visszahozni így készüléket.


Teendők:


* Leveszem a telefont az USB-ről, kiveszem az akkumulátort pár másodpercre majd visszarakom a készülékbe és csatlakoztatom a töltőt.

* Bekapcsolom a telefont.

* ÚJRAINDÍTOM A SZÁMÍTÓGÉPET!!! ÉS ELINDÍTOM AZ NSU PROGRAMOT.

* MIUTÁN ELKEZDI KERESNI A KÉSZÜLÉKET A PROGRAM (NSU) CSATLAKOZTATOM A TELEFONT AZ USB PORTRA.

Megjegyzés: csak akkor csatlakoztassuk a készüléket ha már keresi a program (NSU) előbb semmi esetre sem.

* AZ NSU FEL FOGJA ISMERNI SZABVÁNYOS BB5 ESZKÖZNEK ÉS FEL FOGJA AJÁLLANI AZ ÚJRATELEPÍTÉS LEHETŐSÉGÉT.

* Ha szerencsénk van ismét felkerül rá a szoftver, sikertelen telepítés esetén sajnos marad a szerviz.

2010. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!