Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 12 V os autós akksira hogyan...

12 V os autós akksira hogyan lehet házilag égőt rákötni?

Figyelt kérdés
Milyen égőt érfemes venni rá,hogy lehessen azért látni sötétben.Horgászat során tök jó lenne hajnalban látni is valamit.Vannak akksis lámpák ahogy nézegetem,de nem szeretnék sokat költeni.Az akkumulátor az meg adott.
2019. ápr. 5. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ledet tegyél ra.

A plusz jelhez a pluszt (a keresztet) a minuszhoz a minuszt tehát a csíkot.

2019. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

Az életben soha nem láttam még ilyet, hogy gázégő vagy bármilyen lánggal égő menne akkuról.

Izzólámát láttam már, LED-lámpát, inverteres fénycsövet is.

2019. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagyis izzólámpát.
2019. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 az neked hogy jött, hogy gázégőt akar aksira kapcsolni? XD
2019. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#5

Egyrészt szakmai kérdés (jobb helyeken tanítják is), másrészt a józan ész.

Laikus butaság égőnek nevezni, ha egyszer nincs lángja.

Még az izzólámpa is csak izzik és világít.

LED-lámpa világít.

Ég a tábortűz, a petróleumlámpa, meg a gázégő is, de az egy másik szakma.

2019. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Az akkumulátor az meg adott."


Vagyis kocsival jársz horgászni?

Mert ha igen, akkor kapcsold be a reflektort! :D

2019. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyébként nem lenne fontos a profi szakemberekkel szemtelenkedni (mínuszolgatni), mert az egy természetes dolog, hogy valaki igényes, precíz, vagy épp háklis bizonyos kifejezésekre, kijavít, helyesbít.

Utána pedig rá lehetne térni a szakszerű tanácsadásra is, ahogy azt magam is szoktam tenni száz vagy ezernyi esetben.

Aki ezt viszont nem képes elfogadni, hogy vannak például hozzám hasonlók, akik rengetegszer segítenek laikusoknak a fórumokon, viszont néha kijavítok helyesírási hibáktól kezdve időnként butaságokat is, cserébe szemtelenkednek velem, onnan kezdve majd én is úgy állok hozzá.

Pláne, ha a kérdező mínuszolgat, akkor majd segítsen neked más, köszöntem a részvételt...

2019. ápr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6, #7-nek:


Te mindössze csak "szőrszál-hasogató" vagy, aki imád az okoska szerepében tetszelegni. Mindenki értette a kérdést, szinte mindenki tudja rajtad kívűl is hogy az "égő" szabályos megnevezése (wolfram és egyéb fém, vagy szén, esetleg grafitszálas) izzó!


Nem mindegy hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy hülye okoskodik!

Nyugodtan veheted magadra!

2019. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod, hogy több évtizednyi szakmai tapasztalat után nem értettem, akkor nagyon rosszindulatú kötekedő lehetsz.

Nyilván értettem, csak direkt terjesztettem a tudást és okosságot, és az sem érdekel, hogy okoskodásnak titulálod.

Te már sokszor bemutatkoztál ezen az oldalon, most sem mondtál újat, ez vagy te.

Mélyen megvetlek, ugyanakkor sajnállak is a mentális állapotod miatt.

2019. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8, #9-nek:


"Ha komolyan gondolod, hogy több évtizednyi szakmai tapasztalat után nem értettem ..."


Gyakorold egy kicsit a szövegértést, mert igen gyatra vagy! Mit is írtam?


"mindenki tudja rajtad kívűl is"


Egyébként én is megismertelek. El képzelni sem tudom, hogy mi a fene alakíthatott ki nálad ilyen szintű kissebbségi komplexust, amit kapkodva, önkritika, és önkontroll nélkül próbálsz állandóan kompenzálni?


Több évtizedes szakmai tapasztalatra hivatkozik valaki, aki ilyen mértékben felületes?


Majd azt írod hogy direkt terjeszted a tudást és az okosságot, de szerinted azt csak én titulálom okoskodásnak?


Nem. Pontosan ezt hívják okoskodásnak, szinte definiáltad avval amit írtál!


És miért próbálsz állandóan a mentális állapotomra utalni? Mert ez nem az első eset!


Mindenki ösztönösen magából indul ki! Egyébként elárulom, hogy az a "fajta" vagyok, aki nagy ívben lesz'rja mások véleményét, tehát kár próbálkoznod a lejáratással. Nehéz ügy, mi? Az egyetlen "fegyvered" hatástalan. :)

2019. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!