Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopom leáll, lefagy...

A laptopom leáll, lefagy amikor heylyet változtat. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

A laptopom lerakom pl. az asztalra, dolgozok rajta, de ha egy fél méterrel arrébb rakom, akkor fél perc alatt először a wifit kapcsolja ki magától, majd ezután lefagy, és újra kell indítani.

Ez mitől van? Hogy tudom ezt egy szerelőnél úgy elmondani, hogy nem röhög ki?:D



2019. ápr. 7. 22:07
 1/5 A kérdező kommentje:

amikor helyet változtat*


bocsássatok meg, kicsit úgy hangzik a főkérdés, mintha a laptopom a saját kis haslábával mozogna, de azért alul kifejtettem, hogy nem kagylóként teszi.:D

2019. ápr. 7. 22:10
 2/5 repulo ***** válasza:
100%

Ha ilyen érzékeny a lelkem, csak tudod prezentálni a szervizben is. :-)

Tuti valami érintkezés nyűgje van.

2019. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan felületre teszed ahol semmit nem szellőzik az alja? Ha rossz/nincs alatta légmozgás könnyen túlmelegedhet, főleg ha a ventije is haldoklik már.
2019. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bubuka508 ***** válasza:
72%
Szerintem nem szellőzési hiba lehet, mert a laptopok alján szoktak lenni pici lábak, amik annyira megemelik, hogy szellőzhessen alulról. Inkább valami kontakthiba lehet benne, ami rögtön előjön, ha megmozdítod. El kell vinni szervizbe.
2019. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem szellőzési hiba lehet, mert a laptopok alján szoktak lenni pici lábak, amik annyira megemelik, hogy szellőzhessen alulról."

szerintem meg siman, mert egy csomoan olyan puha feluleten hasznaljak, hogy tokmindegy, hogy van-e laba

2019. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!