Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Leöntöttem a laptopom véletlen...

Leöntöttem a laptopom véletlen vízzel, de működik?

Figyelt kérdés

Leöntöttem egy fel órája a laptopom, de azonnal kapcsoltam ki, húztam ki az áramból és fordítottam fejre, törölgettem le.

Szerintem száraz.

Bekapcsoltam és ugyanolyan, mint eddig, ugyanúgy működik.


2019. ápr. 2. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érintkezett a víz az elektronikával (ha csak a billentyűzetbe ment jó eséllyel nem érintkezett), nem lesz baj. Ha viszont garizni viszed valaha, ne említsd ezt az esetet.
2019. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt megnyugtatott. Azért még hagyom fejjel lefelé kikapcsolva, meg kiszedett aksival a biztonság kedvéért.

:)

2019. ápr. 2. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen az a véletlen víz?
2019. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bort volt, de nem szamítottam rá, hogy vissza is változik. Így lett véletlen víz.
2019. ápr. 2. 16:56
 5/5 Gyufi ***** válasza:
Esetleg ha van, rakd a párátlanító közelébe. Telefonoknál szokott még működni, hogy egy rizses tálba belerakod, de ezt egy laptop esetében nem nagyon ajánlom.
2019. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!