Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromosság, , miért ráz a...

Elektromosság, , miért ráz a laptop?

Figyelt kérdés

Ha bemelegszik jobban érzem, nem erős áramütés, de egy folyamatos áramot érzek még akkor is, ha nem érek hozzá. Milyen áram megy a laptopban? Egyen vagy váltó?

Milyen egészségügyi problémákat okozhat?


2019. ápr. 11. 00:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Ill. le tudom földelni, hogy ne rázzon?
2019. ápr. 11. 00:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el szervizbe!
2019. ápr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs bedugva a töltő, akkor is ráz?
2019. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"folyamatos áramot érzek még akkor is, ha nem érek hozzá."


Érintés nélkül hogyan, most ezt vagy megkísérled érthetőbben leírni, vagy pszichoterápia kérdése, ami nem idevaló.

Földeléses dugó, illetve konnektor van?

2019. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Milyen egészségügyi problémákat okozhat?"

Gyakori kérdéseket okoz ...

2019. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3.Igen,akkor is, csak gyengébben, nincs földelelés, az egéren vagy a billenytyűzeten keresztül is érzem szurkáló érzés megy a kezembe, lábamba.
2019. ápr. 11. 22:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem az a gond, hogy sokat ülsz egy helyben? Egy kis mozgás, helyes testtartás, csuklótámasz lehet megoldaná a gondot. Abban biztos lehetsz, hogy ez nem a laptop hibája, Pláne, hogy akkor is érzed, ha nem érsz hozzá (ez konkrétan azt jelentené, hogy egy látható elektromos ív mégis kialakul valahogy, amit még feltételezni is nevetséges egy laptopnál).
2019. ápr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szakmai szempontból ezek ilyen hihetetlen dolgok, amikor valakit ráz a műanyag, ami ugyebár szigetelő.

Meg amikor azt írja valaki, hogy őt ágyban fekve bizsergeti bármilyen elektromos eszköz (lámpa, töltés közben a telefon stb.).

Ez azért hihetetlen, mert az ágyban fekve a föld felé szigetelt az ember, nem tud záródni az áramkör.

Ha csak egy ponton érintesz valamit, az kevés az áramkör létrejöttéhez.

Magam simán megfogom a 230 V fázist, amikor tudom, hogy a cipő vagy papucs tökéletesen szigetel és száraz is természetesen.

...és nem érzek semmit.

Tehát innen kezdve számomra ez már parapszichológia.

2019. ápr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7 nem ,mert mikor a munkából hazaérek és elkezdek dolgoni a laptopon, azonnal érzem a szúrkálást az ujjamban, odahívtam a testvéremet, hogy próbálja Ő is ki és neki is bizsergett a karja közben nem akarok arra költeni, ( elektromágneses sugárzás, ,es egyéb mérőműszerekre, hogy be tudjam bizonyítani, nekem igazam van)annyit szeretnék, hogy ne rázzon ! Ez nem túl nagy keres.
2019. ápr. 12. 23:47
 10/10 anonim ***** válasza:

"annyit szeretnék, hogy ne rázzon ! Ez nem túl nagy keres."

Nem tehetünk róla ha így is van.

"nem akarok arra költeni, ( elektromágneses sugárzás, ,es egyéb mérőműszerekre, hogy be tudjam bizonyítani, nekem igazam van)"

Oké, igazad van.

2019. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!