Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hallottátok már azt a hangot,...

Hallottátok már azt a hangot, amikor a számítógép "gerjed", attól ha egy telefon a közelben elkezd csörögni?

Figyelt kérdés
Mert az éjszaka, mialatt kivolt kapcsolva a számítógép,tv...egyszer csak azt a hangot hallottam, aztán később is néhányszor.Csodálkoztam is, mert telefonálás nem volt a házban, mindenki aludt.És különben is, ha ki van kapcsolva a gép, akkor hogy adhat ki magából olyan hangot?Hozzáteszem, korábban még bekapcsolt állapotban sem volt iyenre példa, vagy legalábbis én nem vettem észre.Szerintetek mi lehet a baj?
2010. júl. 5. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a hangszórót is.
2010. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beépített hangszórója van! Akkor majd lenémítom teljesen mielőtt kikapcsolom.De akkor sem értem mitől volt?!
2010. júl. 5. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A telefon akkor is gerjeszti a hangszórót, ha csak simán hálózatot keres vagy tornyot vált, nem kell hozzá telefonálni.
2010. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.Ezt nem tudtam. De akkor is gerjeszti, ha ki van kapcsolva a gép?Ez fura.
2010. júl. 5. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl. a gépházba beépített van (egyébként közel mindegyiknek van, speaker a közismert neve), és az alaplap nem lövi le róla a naftát kikapcsoláskor, akkor simán elképzelhető. Egyébként meglepődnél, hogy egy sima "leállításkor" mennyi minden marad(hat) a gépben feszültség alatt :D
2010. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) :-*
2010. júl. 5. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!